«Кремінь» під аккомпанемент дощу завершив другий збір

24.02.2020, 16:50 Переглядів: 2 305 Коментарів: 1

На стадіоні «Кремінь-Арена» відбувся черговий контрольний матч

Сьогодні, 24 лютого, футболісти «Кременя» провели заключний контрольний матч у другому зборі. Підопічні Сергія Свистуна приймали на своєму полі «Олімпію» з Савинців. Кременчужани продовжують переглядати потенційних новачків, які можуть підсилити команду. У цьому поєдинку «Кремінь» поступився супернику з рахунком - 0:2, дублем відзначився ексгравець «Кременя» Роман Кунєв.

«Кремінь» - «Олімпія» - 0:2 (0:1)

Голи: Кунєв, 7, 48

«Кремінь»: Закорський, Мурашов та 9 новачків, у другому таймі на поле вийшли: Янаков, Куць та 9 новачків

«Олімпія»: Козаков, Богомаз, Светличний, Малик, Ковтун, Момот, Радченко, Стрельцов, Фабануме, Кунєв, Співак. На заміну виходили: Макаренко, Бажан, Гуловий, Гриценко, Радченко, Ширемет, Ситник

На початку гри Роман Кунєв відкрив рахунок, додавши більше впевненості своїй команді. До перерви гості на добиванні забили ще один гол, після сейву голкіпера Влада Закорського, проте арбітр не зарахував взяття воріт. На початку другого тайму Роман Кунєв подвоїв рахунок - пробив у нижній правий кут воріт - 0:2. Матч команди догравали при сильній зливі з вітром.

Головний тренер “Олімпії” Олександр Кулик після гри з “Кременем” поділився своїми враженнями від гри та відповів на питання журналістів.

- У нас зараз підготовчий період, беремо участь у кількох турнірах: зіграли у Києві, де вийшли у фінал, продовжуємо боротьбу у Дніпрі, де вийшли у чвертьфінал, та плануємо взяти участь у турнірі в Харкові.

Оцінки в іграх не даю, зараз йде підготовчий процес, награються комбінації, моменти в плані схем, змінюємо зв'язки.

- Як вважаєте чи вплинула погода на хід гри?

- Абсолютно не важливо, для мене важливо як люди мислять та переміщуються на полі. Погодні умови не впливають. Звичайно трохи коли ідеальні умови. Я на такі речі не те, що не звертаю увагу, а намагаюсь виправдання не надавати.

- Вас запрошували на гру чи ви запропонували зіграти товариський матч?
- Ми давно співпрацюємо з Кременем й проводимо спаринги не один рік. Тому ми на постійному контакті.

Третій збір «Кремінь» розпочне 27 лютого. 29 лютого о 13.00 запланована гра з «ЛНЗ-Лебедин», 3-го березня зі збірною вільних агентів, а 6 березня - гра з «Олімпією» Савинці. За оновленнями слідкуйте на нашому сайті.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко