«Кременчук» зміг відігратися з 0:4, але поступився «Донбасу»

15.02.2020, 19:16 Переглядів: 3 358

Кременчужанам трохи не вистачило, щоб зробити перемоний камбек в матчі

Сьогодні, 15 лютого, у Кременчуці відбувся центральний поєдинок де хокейний клуб «Кременчук» прийняв «Донбасом». За інформацією УХЛ, до цієї зустрічі між клубами був паритет в очних поєдинках.

«Кременчук» - «Донбас» 4:5 (0:3, 1:3, 1:1)

Шайби: 0:1 Колесніковс (Подзіньш), 7:00; 0:2 Колесніковс (Карамнов, Волков, - більш.), 13:13; 0:3 Лялька (Карпенко), 14:02; 0:4 Лялька (Вілсон), 22:12; 1:4 Александров (Орлов, Пукс, - більш.), 25:07; 2:4 Пузатов (Толстушко), 25:22; 3:4 Григорян (Бондарук, - більш.), 33:40; 3:5 Карамнов (Шишлянніков, Вілсон, - більш.), 49:42; 4:5 Григорян (Бабрусев), 57:14.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Григорян - Бабрусев, Александров - Хрішпенц, Толстушко - Пузатов; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Орлов - Пукса (А) - Созонов, Гриценко (А) - Ворона - Савченко, Бондаренко - Чердак - Фроленко.

Донбас: Трифонов (Качула); Большаков - Вілсон, Ігнатенко - Колесніковс, Григор'єв - Пангелов-Юлдашев, Жовнір; Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Шишлянніков - Карамнов - Волков, Лялька (А) - Карпенко - Разумов, Подзіньш - Захаров (К) - Костіков.

Матч команди розпочали абсолютно на рівних, відразу обмінявшись поруч небезпечних атак. Однак, правом першими відкрити рахунок в матчі скористалися донеччани, прошив В'ячеслава Новицького зусиллями Микити Колесніковса. Далі «Донбасу» вдалося нав'язати противнику свою гру і ще двічі відзначитися в кременчуцьких воротах, заволодівши більш ніж комфортною перевагою - спочатку ще раз відзначився Колесніковс, а третю шайбу закинув Севастян Карпенко. «Містяни» за ті 5 хвилин періоду насіли на ворота Трифонова, але скористатися своїм моментами вони так і не зуміли.

Свій камбек господарі майданчика почали після ще однієї пропущеної шайби від Віталія Ляльки. Пропустивши четвертий гол, Александров, пузатий і Григорян повернули «Кременчук» в гру, скоротивши відставання від донеччан до мінімуму.

У третьому періоді перші 10 хвилин команди провели в гострій боротьбі, не уступаючи ні на одному сантиметрі майданчика. Навіть команди обмінялися закинутими шайбами: на гол Віталія Карамнова результативно відповів Давид Григорян, встановивши рахунок 4:5 на табло. Попри всі атаки «Кременчука», але зрівняти рахунок у них так і не вийшло, що означає мінімальну перемогу «Донбасу».