Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 09.04.2020 09:45
Підтверджені:
Україна1892
Кременчук9
Хворі:
Україна1790
Кременчук9
Вилікувалось:
Україна45
Кременчук0
Померло:
Україна57
Кременчук0

Для батьків майбутніх першокласників: дещо змінилися території, які закріплені за школами

15.02.2020, 14:03 Просмотров: 3 364

 

Аби дізнатися, у яку школу віддавати свою дитину, перегляньте перелік територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти Кременчука

14 лютого на засіданні виконкому Кременчуцької міськради розглядали питання щодо закріплення територій обслуговування за школами міста. Адже діти, які вступають до першого класу, мають йти вчитися у той навчальний заклад, що закріплений за територією, де вони проживають.


Але кожного року пропонується визначати цю територію, враховуючи потужність закладів. Загалом вищезгаданий перелік на 2020-2021 навчальний рік залишиться без змін, але єдиною зміною буде поділ між ліцеєм №5 та школою №1. Це стосується території на 101 кварталі та приватного сектору, де за підрахунками проживає приблизно така кількість дітей як клас.

 

У яку школу віддавати свою дитину, буде рішення на вибір батьків. На комісії вважають, що це допоможе розвантажити ліцей №5, адже у школі №1 місць вистачає.


Ознайомитися з переліком територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти Кременчука, можна за допомогою цього документа:pro-viznachennya-ta-zakrplennya.doc [169 Kb] (cкачиваний: 718)

Автор: Катерина Турубара Источник фото: unian.ua

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх