Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 29.03.2020 10:00
Підтверджені:
Україна418
Кременчук1
Хворі:
Україна414
Кременчук1
Вилікувалось:
Україна5
Кременчук0
Померло:
Україна9
Кременчук0

Надбавку за престижність, яку недоотримали у січні кременчуцькі вчителі, мають нарахувати у лютому

13.02.2020, 10:39 Просмотров: 2 020 Комментариев: 2

До редакції звернулася кременчуцька вчителька та розповіла, що у січні замість надбавки за престижність у 30% отримала лише 10%

До редакції «Кременчуцького Телеграфа» звернулася кременчужанка Тетяна, яка працює вчителем української мови в одній зі шкіл міста. Вона розповіла, що за січень педагоги отримали зарплату меншу, ніж за попередні місяці. Ставку збільшити на 9%, але надбавку за престижність зменшили з 30% до 10% — і в сумі кожному на 200-800 гривень менше.


- Прикро було те, що на всю державу протрубили, що на 9% вчителям підняли зарплату, а по факти ми, кременчуцькі, отримали ще менше, як було, - коментує Тетяна.


За її словами, з 1 вересня 2019 року кожного місяця вчителі мали надбавку за престижність у 30%, а у січні — лише у 10%.


«ТелеграфЪ» звернувся за коментарем до Світлани Михайленко, заступника директора — начальника управління дошкільної освіти, кадрової та організаційно-фінансової роботи департаменту освіти Кременчука.


Вона зазначила, що заробітні плати учителів шкіл виплачуються з державного бюджету, за рахунок освітньої субвенції. Кошти приходять попланово з Міністерства освіти і науки України, а тому місцева влада не може на це впливати. (Нагадаємо, що шкільну галузь освіти фінансує держава, а дошкільну — місто.)


Усі середні навчальні заклади отримали кошти у повному обсязі, але кожен керівник школи разом з головним бухгалтером сам вираховує кошти, які спланував на січень. Наприклад, якщо хтось з працівників пішов у відпустку та має отримати відпускні або захворів та був на лікарняному, на це треба витратити додаткові кошти.


І у певних школах на надбавки гроші могли залишитися, а у якихось — ні. Світлана Михайленко пояснила, що у такому випадку буде проведено перерахунок, і працівники отримають дорахування у лютому.

Комментарии: 2

47
13 февраля 2020 11:30

Який перерахунок?))) Яке дорахування?))) Грошей нема, та ви тримайтеся))) 


+3
3 523
13 февраля 2020 11:40

А де 4000 баксів?


-1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх