Віктор Вихрист завоював перемогу на міжнародному турнірі у Сербії

1.12.2019, 13:06 Переглядів: 2 597

Кременчужанин також здобув кубок «Найкращого боксера змагань»

У Сербії завершився міжнародний турнір з боксу «Golden Gloves 2019», де кременчуцький боксер Віктор Вихрист став переможцем.

Віктор провів два поєдинки: переміг ітаційця Руссо, а у фіналі переміг серба Бабіча. Віктор Вихрист, під керівництвом тренера Олександра Ляхового, виборов золото у ваговій категорії понад 91 кг. Також Віктор отримав нагороду «Найкращого боксера змагань».

Чоловіча національна збірна України здобула першість у командному заліку в одному з найбільш престижних міжнародних стартів. Варто відзначити, що 62-й за ліком турнір у Сербії зібрав цього року учасників з 17 країн. За результатами цікавих та напружених поєдинків в активі наших боксерів: три золота, три срібла та п’ять бронзових медалей.

Окрім неймовірного показника по здобутим медалям наші боксери поклали до скарбнички збірної України ще дві важливі нагороди:

Кубком «За найкращу техніку» був нагороджений лідер нашої команди у вазі до 69 кг – Віктор Петров