Рубін тинявся вулицями Кременчука в пошуках допомоги

1.12.2019, 15:04 Переглядів: 6 489

 

Якщо бажаєте взяти цього пухнастика у свою родину - завітайте до "Спецсервісу"

Молодий та домашній пес розгулював вулицями Кременчука у пошуках допомоги. Начальник служби відлову та утримання "Спецсервісу" Марина Кожушко повідомила, що невже собака може виявитися на вулиці у такому жахливому стані, що могло статися з цією собакою і де люди, яким він довіряв?


- Хворий і виснажений до крайнього ступеня, пес з'явився на вул. Ткаченко, як тінь ходив по дворах, шукав допомоги ... І знайшов! Літня жінка, побачивши це нещастя, пустила в свій двір, нагодувала і зі сльозами прийшла в Спецсервіс, з проханням допомогти! Спасибі Вам, шановна Ганна Іванівна. - зазначила Марина Кожушко.


 


Зараз собака проходить курс лікування, їсть, спить і дивиться на всіх співробітників очима повними туги й надії. Песика назвали Рубіном. 


- Коли ми побачили його в перший раз, то вирішили, що це старий, але після ветеринарного огляду з'ясувалося, що пес зовсім молодий, білосніжні зуби в ідеальному стані. Що ж сталося з тобою, милий пес? Згаслий погляд, тіло нагадує скелет, весь в лисинах і ранах, від слабкості ледве тримається на лапах... Соромно, по людські соромно перед цією собакою. - додала Марина Кожушко.


Для Рубіна шукають добрі руки. З лікуванням у Спецсервісі обіцяють допомогти. 


КП "Спецсервіс-Кременчук" вул. Горького, 48/75
067 203 21 97 - черговий телефон, Спецсервіс.
098 779 54 42 - Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх