Юні шахісти Кременчука підкорили Олександрію

24.11.2019, 09:34 Переглядів: 2 490

Наші спортсмени як виступають у рідному місті, так і змагаються в сусідніх областях

Нещодавно в Олександрії відбулася Відкрита першість Кіровоградської області з шахів. На змагання їздили 4 юних вихованців КМЦПО «Лідер» та спорткомплексу «Нафтохімік». Тренер майстер спорту з шахів Андрій Зазуляк розповів «Телеграфу», що його виховані показали непоганий результат.

- Хочу відзначити старших своїх вихованців не по віку, а по розрядах. Хлопці, які на цих вихідних не сачкували, а з'їздили в Олександрію і показали все, чого навчились за ці роки! Взяли участь у Відкритій першості Кіроворгадської області в активних шахах у віковій категорії від 10 до 18 років, – зазначив тренер.

Марк Мельник отримав 9 з 9 очок й завоював 1 місце серед юнаків 2010-2011 років народження. Максим Поливко мав 6,5 з 9 очок й посів 3 місце.

Арткр Завальний - 8 з 9 очок й має 2місце серед юнаків 2008-2009 р.н.

Михайло Швачич - 6 з 9 й 3 місце серед юнаків 2004, 2006-2007р.н.

Також відбулися змагання у спорткомплексі «Нафтохімік» серед 4 розрядів.

Переможцем змагань став Андрій Риндіну, «срібло» завоював Олексій Ночовний.

Набрали в напруженій боротьбі 6 з 8 та здобули 3 розряд: 3 місце Веденов Ілля трішки не вистачило 5.5 бали.