«Кременчук» дав посміхнутися «вовкам» й розгромив у своєму лігві

20.11.2019, 20:42 Переглядів: 2 677

Кременчуцькі хокеїсти впевнено очолюють турнірну таблицю Української хокейної ліги

Сьогодні, 20 листопада, хокеїсти «Кременчука» у своєму лігві перемогли «вовків». Підопічні Олександра Савицького на льодовій арені «Айсберг» без проблем здолали «Крижаних Вовків» з рахунком – 8:1.

Перед грою пресаташе ХК Кременчук» Олександр Геєнко згадав цікаву історію про вовків, які посміхаються. Цей випадок стався у попередній зустрічі з «вовками».

У Києві на арені «Шалет» йшов заключний період. До кінця матчу залишалося 11 хвилин й «Кременчук» вигравав з рахунком – 8:0. Інтрига була лише в тому чи зможуть «вовки» «розпечатати» ворота кременчужан чи матч завершиться «в суху».

- …У входа на арене Шалетт привлекло внимание какое-то движение. Это болельщик «Волков» Макс кого-то «терроризировал». Ба, да это сам «Тамбовский волк» пришел на третий период, как оказалось юморист Валерий Жидков занимается хоккеем в любительской команде, которая играла сразу после матча УХЛ. Фанат Макс задал Жидкову вопрос: «Вы меня знаете?»
Тамбовский волк ответил «Да», и видимо сильно потом об этом пожалел, так как Макс начал тянуть всех знакомых к Жидкову и постоянно задавать вопрос уже по-свойски: «Скажи, ты меня знаешь?», и тот постоянно отвечал «Да».
Наступила и моя очередь, и после еще одного «Да», понял, что Волка надо как-то выпутывать из ситуации, потому что Макс тянул к нему очередную «жертву» за рукав. У Жидкова иногда и специфический юмор. На презентации молодежного чемпионата мира в Киеве его версия возникновения хоккея немного покоробила: «В Канаде три деда в 19 веке шли через озеро, у одного выпала вставная челюсть, и все начали палками пинать её, так и появился хоккей». Смешно? :)
…За рукав уже Макса тянул я, со словами: «Дай посмотреть человеку (или волку?) на хоккей, а то после твоих выходок он шутить на год перестанет». Тамбовский волк улыбнулся, довольный оскалился и Макс, так как в этот момент хоккеисты «Ледяных Волков» таки забросили за минуту до конца игры свою заветную шайбу в ворота «Кременчука», и улыбающиеся ехали к лавочке запасных. Короче, все Волки вокруг улыбались, а я чувствовал себя внутри волчьей стаи… - написав на своїй сторінці у фейсбук Олександр Геєнко.

Сьогодні кременчужанам також вдалося перемогти вовків й дозволити їм посміхнутися.

«Кременчук» - «Крижані Вовки» - 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Григорян, Пукс (А) - Свищєв, Орлов - Варава, Созонов - Александров; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Горлушко - Чердак - Ворона, Гриценко (А) - Хришпенц - Боєвих, Толстушко - Грицьких - Савченко
Крижані Вовки: Хапков (Дуве); Федосов - Сисак, Воронін (А) - Боронило, Фроленко (А) - Курпич, Лісін - ; Шабанов - Чуйков - Черемнов, Мкртчян - Воробьєв - Гіндуллін, Колядинський - Дворник (К) - Овчинников, Удовиченко

Вже на другій хвилині після початку зустрічі господарі відкрили рахунок - точним кидком відзначився Олександр Пукс. В середині першого періоду, «городяни» подвоїли рахунок, результативно зіграла зв'язка Пукса - Орлов. У свою чергу, у киян був один стовідсотковий гольовий момент, який не реалізував Олексій Черемнов - нападник «вовків» викочувався на забійну позицію, але не зміг переграти В'ячеслава Новицького.

За півтори хвилини до кінця першого відрізка зустрічі Дмитро Созонов з передачі Орлова зробив рахунок - 3:0.

Друга двадцятихвилинка почалася, як і перша, зі швидкого голу. Вже на двадцятій секунді захисник «Крижаних Вовків» Іван Федосов відіграв одну шайбу. Але, з огляду на повну перевагу «городян» на майданчику, було важко припустити, що даний гол додав інтригу в матчі. Вже через шість хвилин Олексій Ворона зробив рахунок 4:1, а ще через сім хокеїсти «Кременчука» довели рахунок до розгромного - 6:1 (відзначилися Микола Кисельов та Дмитро Созонов).

У «вовків» була можливість забити другий гол за 40 секунд до кінця періоду, коли непоганий комбінаційний розіграш продемонструвала зв'язка Шабанов - Воробйов. Але воротар «Кременчука» зіграв вище всяких похвал, відбивши шайбу.

У заключному відрізку поєдинку, підопічні Олександра Савицького, закинувши ще дві шайби довели рахунок до 8:1. Точними ударами відзначилися Дмитро Орлов і Всеволод Толстушко.

Таким чином, «Кременчук» здобув чергову перемогу в чемпіонаті і з 44 очками (після 17 ігор) займає першу строчку в турнірній таблиці, випереджаючи свого найближчого конкурента на 10 очок.

Наставник «Кременчука» Олександр Савицький після матчу оцінив результат зустрічі:

- Рахунок - хороший. Ми грали середньо, моментами добре, так як «Вовки» сьогодні виглядали непогано. У нас завжди стоїть мета - не пропустити, але коли нам забивали гол, то неуважно на «п'ятаку» зіграли захисники. Воротар наш відіграв добре, виручав. Тепер готуємося до гри з «Донбасом».