«Кременчук» на виїзді обіграв «Крижаних Вовків» й продовжує очолювати турнірну таблицю

16.10.2019, 20:51 Переглядів: 2 257

Кременчужани пропускають на останніх хвилинах

16 жовтня хокеїсти "Кременчука" на виїзді обіграли "Крижаних Вовків" з рахунком - 8:1.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 1:8 (0:2, 0:3, 1:3)

Крижані Вовки: Дуве (Романов); Федосов - Воронін (А), Фроленко (А) - Лісін, Курпич - Тонковид, - ; Дворник (К) - Маландин - Шабанов, Рудгорд - Овчинніков - Воробьев, Мікульчик - Чуйков - Четиркін, Удовиченко - Колядинський - .

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Сультеев, Варава - Боєвих, Роганов - Ворона, Пукс (А) - Ефимочкин; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Толстушко - Савченко - Александров, Гриценко (А) - Хришпенц - Зайцев, Горлушко - Орлов - Созонов.

Голи: 0:1 Пукс, біл. 10:08, 0:2 Созонов (Пукс, Александров) біл. 18:18, 0:3 Созонов (Боєвих), 33:36, 0:4 Свищєв (Ворона, Жеребцов), 36:06, 0:5 Гриценко (Орлов), 39:59, 0:6 Кисельов (Султеєв), 44:52, 0:7 Свищєв (Ворона, Боєвих), 47:01, 0:8 Савченко (Хришпнец), 48:34, 1:8 Федосов (Колядинский, Шабанов), 58:42.

У першому періоді кременчуани через перші 10 хвилин після початку матчу, забили в ворота "вовків" першу шайбу. Олександр Пукса реалізував більшість і відкрив рахунок в сьогоднішньому матчі. Кияни не погано грали в обороні, але, знову ж таки, в більшості Дмитро Созонов поміняв рахунок на табло - 0:2.

У другому періоді кияни пропустили ще три шайби. Дубль оформив Дмитро Созонов. Ярослав Свищєв і Тимур Гриценко так само вразили ворота "Крижаних Вовків". Другий період завершився з рахунком 0:5.

Третя двадцятихвилинка стартувала з гола Миколи Кисельова. Через дві хвилини ворота Максима Дуве вразив Семен Жеребцов, після чого тренер "вовків" замінив Дуве на Антоніо Романова. Але такий хід не допоміг киянам уникнути ще однієї пропущеної шайби - гол забив Іван Савченко. Не вдалося "Кременчуку" здобути перемогу з сухим рахунком - забив у ворота кременчужан Іван Федосов.

Головний тренер "Кременчука" Олександр Савицький:
- Добре грали, забили непогані голи. Суперник, досить непогано проти нас боровся. Погано одне, що пропустили шайбу у свої ворота в кінці матчу. Перед поєдинком сказав команді, що якщо зіграємо непогано, то буде вихідний. На вихідний награли.