Кременчуцькі пенсіонери Міністерства оборони можуть отримати путівку у санаторій

18.11.2019, 14:03 Просмотров: 1 442

Для цього треба подати заяву та підготувати певні документи

Кременчуцькі пенсіонери Міністерства оборони України можуть одержати путівки для санаторно-курортного лікування на 2020 рік. Що для цього потрібно зробити, повідомляє Кременчуцький об’єднаний міський військовий комісаріат.


Згідно Наказу МОУ №591 від 04.11.2016 року «Про затвердження Інструкції про організацію санаторно-курортного лікування, медичної та медико-психологічної реабілітації у Збройних Силах України», з 1 грудня цього року пенсіонери Міністерства оборони, які перебувають на обліку у Кременчуцькому ОМВК, вже можуть подавати заяви на отримання путівки у санаторій на наступний рік.


До заяви слід додати наступні документи:

  • довідку з медичного закладу за формою 070/о, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2012 року №110 «Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров'я незалежно від форм власності та підпорядкування», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за №661/20974;
  • посвідчення, яке дає право на пільги (оригінал та копія).


Щоб подати документи на одержання путівки від МОУ та отримати додаткову інформацію, звертайтеся до Кременчуцького ОМВК за адресою: вул. Генерала Жадова, 6, каб. 41 та за телефоном 3-10-45.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх