«Кремінь» в останньому домашньому матчі перемагає «Черкащину»

16.11.2019, 16:30 Переглядів: 3 543

Підопічні Володимира Прокопіненка у грі за 6 очок здобувають перемогу

Сьогодні, 16 листопада, на стадіоні «Кремінь-Арена» відбувся заключний домашній матч де «Кремінь» зустрівся з «Черкащиною». У третій зустрічі за цей сезон підопічні Володимира Прокопіненка здобули перемогу.

«Кремінь» - «Черкащина» - 2:0

Голи: Зозуля 64, Козьбан 86

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов (Масалов, 57), Воронченко, Павлик, Кошман (Недоля, 87), Тарануха (Єрмаченко, 46), Козьбан. Запасні: Олійник, Мурашов, Удод, Закорський, Куць. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко

«Черкащина»: Майборода, Чорний (Шурубура, 46), Бурлін, Цебро, Кошелюк, Цибульник, Аверянов, Малєй (Антонюк, 76), Тищенко (Погранічний, 71), Сторчоус (Орел, 76), Фаюк (Тенжицький, 71). Запасні: Марченко, Лєнчінков, Антонюк, Цокало. Головний тренер: Олександр Кирилюк

Перед грою вболівальники палко підтримували команду.

Вболівальники з синьо-білими фаєрами та зарядами підтримали футболістів Кременя перед матчем з Черкащиною

Кремінь активно почав матч і вже на 5 хвилині матчу стійка врятувала ворота Черкащини після удару Таранухи головою. Гості відповіли своєю атакою і ударом Тищенка в ствір на 22 хвилині. За кілька хвилин Тарануха вийшов на рандеву з Майбородою, обіграв того, але Бурлін вибив м’яча з порожніх воріт. На 34 хвилині Сторчоус відзначився черговим ударом і площину воріт, але Будюку не склало труднощів забрати м’яча до рук.

На початку другого тайму Козьбан міг забивати, але з його ударом головою після навісу по центру справився Майборода. Черкащина відповіла ударом з кута штрафної від Сторчоуса.

Кремінь продовжував брати Черкащину в облогу. І на 64 хвилині тиск на ворота Майбороди приніс свої плоди: Єрмаченко навісив з кутового і Зозуля в падінні ударом ногою переправив м’яча у ствір - 1:0.

Кременчужани набирали обертів і вже за кілька хвилин Майборода відбив мяч після удару Кошмана. На 86 хвилині Козьбану вдався шалений удар лівою щічкою і м’яч залетів за комірець Майбороді і від стійки залетів у ворота - 0:2.

Автор першого голу Дмитро Зозуля подякував вболівальникам за підтримку й малечі за пісню.

- Ми готувалися на гру з Черкащиною, розуміли, що це крайня гра вдома, і в Кременчуці наші вболівальники довго не бачитимуть нас! Ми віддали всі сили на полі й слава Богу перемогли. Спасибі нашим уболівальникам за підтримку і величезна подяка нашим маленьким вболівальникам за пісню. Щодо наступної гри з "Гірник-Спортом" - тут багато говорити не треба, це дербі! - зазначив Дмитро Зозуля.

Післяматчевий коментар в.о. головного тренера Кременя Володимира Прокопіненка. Наставник кременчужан відзначив, що домашніми перемогами відкрили друге кого чемпіонату та закрили осінню частину виступів

Наставник "Черкащини" Олександр Кирилюк привітав гравця "Кременя" Романа Гончаренка з Днем народження, а "Кремінь" з перемогою.

1 Волинь"Волинь" 18 11 4 3 36-23 37
2 Оболонь Бровар"Оболонь Бровар" 18 11 4 3 27-17 37
3 Рух"Рух" 17 11 3 3 28-11 36
4 Металіст 1925"Металіст 1925" 18 10 5 3 27-14 35
5 Інгулець"Інгулець" 18 10 4 4 29-13 34
6 Минай"Минай" 18 10 4 4 29-20 34
16 Черкащина"Черкащина" 18 1 3 14 15-41 6

24 листопада о 13.00 у Горішніх Плавнях кременчужани проведуть останній матч перед зимовим міжсезонням. Суперником кременчужан буде місцевий «Гірник-Спорт». До речі, для «гірників» буде посилений тиждень ігор, адже їм доведеться зіграти 16 листопада на виїзді, 20 листопада – перенесений матч з «Рухом», а 24 – прийматимуть «Кремінь». Чи зіграє перенесений матч на користь «Кременя» дізнаємося вже за тиждень.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко