Вибрали колективну форму: одне міське ОСББ вже визначилося, який договір укладати з КП «Кременчукводоканал»

14.11.2019, 09:33 Переглядів: 4 027

 

Договір з колективним споживачем дає можливість зекономити на абонентській платі

Одне ОСББ, що на Першотравневій, 1Б (10-квартирний будинок) вже визначилося з моделлю нових договірних відносин з водоканалом: вибрали договір з колективним споживачем. Належно оформлений протокол зборів співвласників отримав КП «Кременчукводоканал», повідомила комерційний директор підприємства Алла Ганус.


Договір з колективним споживачем (ОСББ) передбачає лише плату за тарифом на воду і каналізацію, без плати водоканалу за абонентське обслуговування. Тобто ця форма договору дає можливість зекономити. При цьому розподілом послуг та нарахуваннями за них займається саме ОСББ.
Співвласники багатоквартирних будинків (незалежно від того, чи створене ОСББ) мають час до 1 травня 2020 року, щоб укласти нові угоди. Якщо вони самостійно не визначаться з моделлю договірних відносин, зі споживачами «за замовчуванням» укладуть індивідуальні угоди.
Нагадаємо, у Кременчуці з 24 вересня подорожчали вода на 4% і водовідведення (каналізація) на 10,8%. Виставляти рахунки за новими тарифами мешканцям багатоквартирних будинків почнуть після укладання нових угод.


Натомість за тепло в абонентів КП «Теплоенерго», навпаки, є можливість платити за зниженим тарифом, якщо вони укладуть нові угоди з виконавцем послуг.
Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх