Кременчужани з 5-поверхівки періодично залишаються без води, бо в одну з квартир не пускають ремонтників

11.11.2019, 18:01 Просмотров: 2 965 Комментариев: 5

Квартира на другому поверсі «заливає» «Космолот». Усунути несправність не можуть, бо немає власника житла. Через це страждають всі мешканці по стояку

 

До редакції «ТЪ» звернувся кременчужанин Володимир, мешканець будинку № 24/43 на вулиці Шевченка. Чоловік стверджує, що за останні три тижні у будинку по стояку другий раз перекривають холодну воду, тому у нього та його сусідів «по вертикалі» немає води.

Останній раз перекрили воду у п'ятницю, 8 листопада. Води та інших «благ цивілізації» досі немає. Перед цим води не було з 28 жовтня по 1 листопада.


Будинок № 24/43 на вулиці Шевченка обслуговує компанія «Місто для людей». Директор Кременчуцької філії КФ ТОВ «Єврокомунсервіс» (організація-підрядник «Міста для людей») Олександр Гладир повідомив, що у квартирі на другому поверсі сталася несправність, через яку «топить» «Космолот» на першому поверсі. Доступу до квартири немає, бо немає власника помешкання. Як тільки ремонтники зможуть зайти до квартири, то проблему усунуть.


Чи можна власника квартири, який не пускає ремонтників, покарати «буквою» закону


Подібний випадок підпадає під статтю 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями). У теорії на власника квартири можна скласти протокол, який мають розглянути на засіданні адміністративної комісії. Проте максимальний штраф за відповідне порушення мізерний - до 51 гривні для громадян та до 119 гривень для посадових осіб.

Теги: нет воды

Комментарии: 5

4 208
11 ноября 2019 18:32

прикра ситуація  для мешканців. На першому поверсі  крутелики, в яких усе "схвачено", і власнику начхати на проживаючих людей, а на другому - мудак! Страшно, коли поруч отакі  сусідства.


+14
3
11 ноября 2019 19:07

если жилец уехал например в командировку, живёт один, тоже штрафовать.... здесь как быть???


+11
753
11 ноября 2019 20:57

Цитата: Туся

прикра ситуація  для мешканців. На першому поверсі  крутелики, в яких усе "схвачено", і власнику начхати на проживаючих людей, а на другому - мудак! Страшно, коли поруч отакі  сусідства.

Не он мудак,а кто заставляет людей бросать свои семьи и квартиры и ехать работать за бугор.


+7
456
11 ноября 2019 21:23

Цитата: hunter
ехать работать за бугор.
опять порох?


-8
440
12 ноября 2019 06:36

Адекватные люди ппредупреждают старшего или знакомого в подъезде, оставляют ключи у родственников . А как иначе? [quote=YURIY]

Адекватные люди ппредупреждают старшего или знакомого в подъезде, оставляют ключи у родственников . А как иначе? 

Хата то не с краю.


+13
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх