Борець з Кременчука Максим Лю виграв усі сутички та здобув Кубок України

11.11.2019, 15:05 Переглядів: 4 711 Коментарів: 3

Наш спортсмен готується до змагань під керівництвом тренера Анатолія Коханевича

У Харкові відбувся Кубок України з греко-римьскої боротьби серед юніорів. Це перший старт після завершення офіційних змагань - чемпіонатів Європи та світу серед юніорів, в якому взяли участь спортсмени нової вікової групи - 2000 р.н. та молодші. Адже борці 1999 р.н вийшли з юніорського віку та боротимуться серед чоловіків. Змагання зібрали найсильніших борців з усіх регіонів України.

Відмінну боротьбу в перший день продемонстрував кременчужанин Максим Лю, який змагається у ваговій категорії 63 кг. За словами тренера Анатолія Коханевича Максим добре себе проявив та виграв усі 4 сутички.

В 1/8 вихованець Анатолія Коханевича переборов вінничанина Віталія Гирку. У 1/4 буквально загнав харків’янина Микиту Ухатюка, в півфіналі ні на секунду не давав можливості перевести подих Артему Рябову з Харкова. Маким Лю у фіналі здобув перемогу над сильним жмеренчанином Василем Васильківським, який сьогодні виступає за Тернопіль, де переміг з рахунком - 4:1.