Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 29.05.2020 10:00
Підтверджені:
Україна22811
Кременчук107
Хворі:
Україна13198
Кременчук6
Одужало:
Україна8934
Кременчук97
Померло:
Україна679
Кременчук4

Змагання мовознавців: як ліцей «Політ» та педколедж відзначали День української писемності

9.11.2019, 13:59 Переглядів: 7 692

 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності написали близько ста учасників

8 листопада, у День української писемності і мови, кращі мовознавці ліцею «Політ» та Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Про це повідомила заступниця директора педколеджу Леся Крупіна.


У читальній залі зібралися близько ста учасників: учні ліцею «Політ», військового ліцею, студенти педколеджу, адміністрація, викладачі, працівники. Захід провели 11-класниці сестри Ожерельєви, які у минулому році ввійшли в ТОП-300 тих, хто написав диктант без помилок із майже 33 тисяч учасників із усієї країни. Після написання диктанту бажаючі направили роботи на перевірку.Заклад має свою історію написання Всеукраїнського диктанту. У різні роки учасники отримували авторські книги, цілу низку нагород. А у минулому році з ініціативи директора Івана Гальченка започаткували конкурс на кращого грамотія коледжу серед викладачів і співробітників, учнів і студентів. Його переможцями стали:

  • Анна Полуніна, секретар навчальної частини;
  • Валерія Сень, студентка групи В-21;
  • сестри Ожерельєви.


Також у рамках свята серед вихованців закладу провели квест на знання слів, які набули змін за Нової редакції українського правопису.


Крім того, у цей день відзначили тих, хто нещодавно найкраще написав диктант, присвячений 250-річчю з Дня народження нашого земляка, засновника сучасної української літературної мови І. П. Котляревського.


Автор: Катерина Турубара Джерело фото: Леся Крупіна
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Вверх