Кременчужанин зробив фізичне зауваження жінці, яка була незадоволена вигулом собаки без повідка

9.11.2019, 15:00 Просмотров: 6 471 Комментариев: 5

Суд виніс вирок чоловіку, який ударив жінку по голові

 

4 листопада Автозаводський районний суд виніс вирок чоловіку за порушення ст. 125 ч. 1 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження).


Чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності через події, що сталися увечері 8 березня цього року. Як йдеться у тексті вироку, обвинувачений під час конфлікту з потерпілою ударив її кулаком в ліву тім'яно-потиличну ділянку голови. Жінка отримала ушкодження у вигляді гематоми.


Про причину конфлікту можна дізнатися з показів обвинуваченого та потерпілої. Зокрема чоловік розповів, що увечері 7 березня він повернувся додому з роботи. Зателефонував дружині і попросив, щоб остання вийшла на вулицю із собакою для прогулянки.


В цей час дитина потерпілої зайшла у під'їзд. Після у під'їзд зайшла потерпіла і обвинувачений почув крики та як його собака заскавчав. Відбувся скандал із потерпілою.


Наступного дня, увечері 8 березня, через те, що потерпіла пошкодила лапу собаці обвинуваченого, він вийшов на майданчик біля будинку на проїзді Арсенальному і вдарив один раз кулаком в голову жінки. У скоєному щиро розкаявся.


Потерпіла розповіла, що 8 березня перебувала біля будинку. Побачила обвинуваченого, який почав на неї кричати, потім ударив два рази. Також вийшла дружина обвинуваченого, яка також почала кричати, і обвинувачений ще раз ударив потерпілу по голові.


За словами потерпілої, чоловік під час конфлікту був нетверезий. Конфлікт стався з приводу того, що обвинувачений виводить свого собаку вигулювати на вулицю без повідка, а її дитина дуже сильно боїться собак. Напередодні, 7 березня, її дитина зустрілась із собакою обвинуваченого у під'їзді і з цього приводу почався конфлікт.


Чоловіка визнали винним та призначили покарання у вигляді 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Комментарии: 5

1 300
9 ноября 2019 17:27

Очень суровое показания. 

Наш суд самый гуманный суд в мире. 


+34
274
9 ноября 2019 20:09

 Собака без поводка и намордника, серет и ссыт по подъездам да еще наносит телесные увечия. Это криминал, а не административка.  Тоесть за 850 грн. можно шлепать кого хочешь по два раза? Для такого быдла трёшка условно это плинтус должен быть.  Мараз. 


+48
135
9 ноября 2019 20:56

ну назначили ему штраф, а женщине с ребенком от этого наверно полегчало...


+24
3 930
10 ноября 2019 00:28

Цитата: ori_on

ну назначили ему штраф, а женщине с ребенком от этого наверно полегчало...

при бажанні таке рішення суду є підставою для позову морального та матеріального відшкодування.

Я так думаю


+6
242
10 ноября 2019 23:05

Цитата: почемучка

Цитата: ori_on

ну назначили ему штраф, а женщине с ребенком от этого наверно полегчало...

при бажанні таке рішення суду є підставою для позову морального та матеріального відшкодування.

Я так думаю

не верно вы думаете. Суд уже все назначил. Мораль доказывать тяжело. 


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх