Мерія з четвертої спроби визначила перевізника на маршрутах №16 та 16А у Кременчуці

4.11.2019, 13:32 Переглядів: 3 089 Коментарів: 1

У конкурсі переміг «старий» перевізник - фірма «Креміньзовніштранссервіс», на якість роботи якої нарікають пасажири

Виконком на своєму засіданні у п’ятницю, першого листопада, призначив постійного перевізника на маршруті № 16 та 16А «вул. Коцюбинського – вул. Олексія Древаля» (Петрівка): приватне підприємство «Креміньзовніштранссервіс». Договір з фірмою, відповідно до рішення виконкому, укладуть на 5 років.


Конкурс на право перевезень пасажирів на цьому маршруті відбувся 30 жовтня. Як поінформував керівник відділу транспорту виконкому Руслан Івашина, провели конкурс із четвертої спроби (три попередні були невдалі), при цьому документи подав лише один учасник. Отже, переможець – та сама фірма, яка й раніше возила людей на цьому ж маршруті і на роботу якої нарікали мешканці. Виконком теж мав претензії до «Креміньзовніштранссервіс», оскільки фірма не дотримувалася умов договору – не виводила на маршрути 20 авто, передбачених умовами попереднього конкурсу, а люди по 30-40 хвилин чекали маршрутку.
Наразі кількість авто на маршруті буде меншою, ніж раніше: 16 маршруток і 2 авто у звичайному режимі. Під час засідання виконкому депутат Оксана Піддубна наголосила, що й зараз люди скаржаться на те, що на маршрутах мало автівок (до проведення конкурсу тимчасовим перевізником був усе той же «Креміньзовніштранссервіс»).


Руслан Івашина каже про недостатню кількість водіїв у місті:

- Ситуація з водіями критична, як і з іншими працівниками н всіх підприємствах.


 


Нагадаємо, у мерії обіцяють тролейбус на Петрівку, але не уточнюють, коли саме. Обговорюючи цю новину на Фейсбук, читачі ТЪ скаржаться на нинішніх перевізників на маршруті №16 та 16А.

Коментарі: 1

125
4 ноября 2019 20:01

Показуха


1 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх