Із початку 2019 року державні виконавці Полтавщини стягнули з батьків-боржників понад 283 млн грн аліментів на користь 20 тисяч дітей.

Як повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, 120 млн аліментів вдалося перерахувати малечі завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває.

Загалом у відділах державної виконавчої служби області на виконанні перебуває 23 617 виконавчих документів про стягнення аліментів, за якими 1 024 боржників оголошено у розшук.

– Одним із заходів впливу на неплатників є притягнення їх до виконання суспільно корисних робіт. Із початку року 150 боржників відпрацювали суспільно корисні роботи, в результаті чого на користь стягувачів перераховано понад 360 тис. грн, – розповідає Олег Тимченко.

Іншою дієвою мірою покарання для неплатників аліментів є накладення штрафних санкцій на суму боргу в розмірі від 20 до 50% залежно від терміну несплати. Нині державними виконавцями забезпечено 100% винесення постанов про накладення штрафу.

– 156 боржників сплатили штрафні санкції на суму 3,6 млн грн. Звертаю увагу, що ці кошти, перераховані на користь стягувачів, – своєрідна компенсація для дітей, – зауважив Олег Тимченко.

facebook x telegram whatsapp viber
Приєднуйтеся до обговорення

Без коментарів

  1. Загалом у відділах державної виконавчої служби області на виконанні перебуває 23 617 виконавчих документів про стягнення аліментів, за якими 1 024 боржників оголошено у розшук. 

    Вот это папашки!

  2. Наша зброя — чесна інформація.

    У війні росії проти України 🇺🇦 журналісти ведуть боротьбу на інформаційному фронті. ❤️ Підтримайте Кременчуцький Телеграф!

    ❤️ Підтримати
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *