Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 28.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна201305
Кременчук257
Хворі:
Україна108856
Кременчук63
Одужало:
Україна88453
Кременчук186
Померло:
Україна3996
Кременчук8

У Києві презентували інтеркультурний путівник Кременчуком

23.10.2019, 12:21 Переглядів: 1 888

 

А також ще трьома містами України: Дрогобичем, Лисичанськом та Мелітополем

У п’ятницю, 18 жовтня, у Києві презентували інтеркультурні путівники Кременчугом та ще 3 містами України: Дрогобичем, Лисичанськом та Мелітополем. Відбулась презентація у Кримському домі.До інтеркультурних путівників увійшли історії добросусідства та співіснування різних національних, етнічних і релігійних спільнот у нашій країні.


Упродовж останніх 6 місяців близько десятка журналістів та фотографів збирали матеріали для цих видань. Редакторкою путівників стала репортажистка й дослідниця культури, авторка книги «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії» Світлана Ославська.


Під час проведення заходу кожен охочий міг безкоштовно отримати примірники інтеркультурних путівників, поспілкуватися з командою, що працювала над ними, а також активістами, які захищають права кримськотатарської та ромської національних спільнот в Україні.


- Була пророблена колосальна робота, щоб сьогодні ми могли тримати в руках ці путівники, — розповідає Валерія Вашкевич, координаторка проекту «Український букет народів», у межах якого було створено інтеркультурні путівники. — Ми проводили культурне картування громад Дрогобича, Кременчука, Лисичанська та Мелітополя, організовували нетворкінги для місцевих мешканців, робили інтерв'ю з представниками національних та релігійних спільнот. На наших очах люди, які раніше не помічали існування одне одного, починали співпрацювати, а окремі меншини починали впевненіше говорити про свої потреби.


Разом із гостями події команда «Українського букету народів» створила інтеркультурну карту України.


 


Нагадаємо, «Український Букет Народів» — це проєкт, який реалізується з травня по жовтень 2019 року, маючи на меті створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження.

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх