Краса та грація: кінні змагання «Golden Horse» обрали найкращих у Кременчуці

19.10.2019, 09:00 Переглядів: 4 398

Змагання були присвячені річниці створення клубу

12 жовтня у Кременчуці на території КСК «Golden Horse» вперше відбулися відкриті кінноспортивні змагання з подолання перешкод, присвячені річниці створення клубу. Про це «Телеграфу» розповіла Анастасія Верещагіна. Представники кінних клубів Кременчука і Полтави боролися за призові місця і поповнили кубками та медалями свої скарбнички нагород.

У маршруті №1 (до 70 см) було дві категорії «Діти та вперше стартуючі» і «Відкритий клас».

У категорії «Діти та вперше стартуючі»:

1 місце зайняла Вершиніна Єлизавета на Беатріче, представляла КСК «Golden Horse» місто Кременчук, тренер Андреєва Оксана;

2 місце зайняв Поздняков Ростислав на Беатріче, представляв КСК «Golden Horse» місто Кременчук, тренер Андреєва Оксана.

У категорії «Відкритий клас»:

1 місце зайняв Деркач Анатолій на Текілі, представляв КСК «Імпульс» місто Полтава, тренер Луцкевич Ігор;

2 місце зайняла Захарченко Анна на Батисті, представляла ДЮКСШ «Фаворит» місто Кременчук, тренер Золотарьова Катерина;

3 місце зайняла Клітна Валерія на Саррі, представляла КСК «Імпульс» місто Полтава, тренер Луцкевич Ігор.

У маршруті №2 (до 90 см) «Відкритий клас»:
1 місце зайняла Белявська Юлія на Зінгері, представляла ДЮКСШ «Фаворит» місто Кременчук, тренер Забодіна Анна;

2 місце зайняла Лиходій Анастасія на Батисті, представляла ДЮКСШ «Фаворит» місто Кременчук, тренер Золотарьова Катерина;

3 місце зайняв Деркач Анатолій на Текілі, представляв КСК «Імпульс» місто Полтава, тренер Луцкевич Ігор.

У маршруті №3 (до 110 см) «Відкритий клас»:

2 місце зайняла Верещагіна Анастасія на Шелл, представляла КСК «Golden Horse» місто Кременчук, тренер Андреєва Оксана;

3 місце зайняв Деркач Петро на Поступке, представляв КСК «Імпульс» місто Полтава, тренер Луцкевич Ігор.

- Хочемо виразити велику вдячність власнику кінноспортивного клубу КСК «Golden Horse» Лєвіну В’ячеславу Леонідовичу та тренеру Андреєвій Оксані Євгенівні за прекрасну підготовку змагань, святковий настрій та підготовку нас як спортсменів. Ми пишаємося що ви наш тренер! - подякувала команда КСК «Golden Horse».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Світлана Ткач