Боксер, який їздив на чемпіонат світу в Росію, переміг Віктора Вихриста

30.09.2019, 12:02 Переглядів: 6 257

Кікбоксер зміг одноголосним рішенням перемогти кременчужанина

Справжньою сенсацією на чемпіонаті України з боксу став фінал супертяжів. Кременчужанин Віктор Вихрист на ринзі зустрівся Цотне Рогава, який виступав на чемпіонаті світу-2019 в Росії, але поступився в 1/8 фіналу.

Одноголосним рішенням суддів перемогу здобув Цотне Рогава, до речі, він був чемпіоном світу з тайського боксу і провів близько 30 поєдинків з кікбоксингу серед професіоналів.

Переможець двох останніх чемпіонатів Європи Віктор Вихрист не зміг завоювати золото чемпіонату України й став срібним призером чемпіонату України.

Боксери видали яскравий поєдинок, в другому раунді якого рефері відрахував Вихристу стоячий нокдаун, попри те, що сам боксер не зрозумів, за що. Після поєдинку Рогаву оголосили переможцем одноголосним рішенням суддів. Тепер він зможе в складі збірної України поборотися за ліцензію на Олімпійські ігри.

Як повідомив "Телеграфу" тренер боксера Олександр Ляховий, шанс на олімпійську ліцензію ще залишається, проте пріоритет зменшився.