Хлопцям в «пекло» потрібно відремонтувати авто

8.09.2019, 14:28 Просмотров: 2 624

 

На машину чекають бійці під Маріуполем

УАЗік бійців «Правого сектору» потребує ремонту. Як повідомила кременчуцький волонтер Ольга Назарова, три місяці назад передала УАЗ для військових. Проте автомобіль стоїть не відремонтований - бракує коштів. 


- Невеличкі залишки волонтерських речей передала Костіку Костянтин Федчун для ДУК ПС. Йому ж передала і УАЗик, який чекають бійці під Маріуполем, але машина потребувала серйозного ремонту. Минуло 3 місяці, а автомобіль так і стоїть не відремонтований - немає коштів. А хлопцям він вкрай потрібен там, на передовій... Домовилися з київськими спеціалістами, що всю роботу вони зроблять безкоштовно, але ж потрібно купити необхідні запчастини, які обійдуться мінімум в 10 тисяч гривень. Без вас, мої друзі-волонтери, цю роботу виконати неможливо. Тому... Вибачте, але звертаюсь знову за допомогою - навіть кілька гривень будуть доречними. Зараз на волонтерській картці 500 грн, - зазначила Ольга Назарова. 


Для переказів:
Картка ПриватБанку: 5168 7554 2277 4246, Назарова Ольга.

Для переказів в євро чи доларах - Western Union чи MoneyGram, Nazarova Olgа


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Помощь военным:

Акция "Телеграфа" в помощь украинским военнослужащим. Мы призываем кременчужан оказать посильную помощь нашим солдатам. Деньги, продукты и вещи нужно приносить в приёмную издательского дома "Приватная газета" по адресу: ул. Шевченко, 50-А. Телефон для справок: 097-210-32-00 (Иван).

Читайте также:Вверх