Не забиваєш ти - забивають тобі: «Кремінь-АТО» прийняв «Вікторію»

5.09.2019, 13:38 Переглядів: 2 301

Кременчужани після палючого сонця Одеси зіграли у прохолодному Кременчуці

Вчора, 4 вересня, футболісти «Кремінь-АТО» прийняли миколаївську «Вікторію». Гра на стадіоні «Кремінь-Арена» була запеклою до останніх хвилин, проте втримати перемогу «Кремінь-АТО» не вдалося, перемогу здобули гості з рахунком - 2:1.

Матч розпочався хвилиною мовчання за загиблими побратимами в російсько-українській війні.

Гра була важкою, адже команда «Вікторія» посідає 1 місце в турнірній таблиці. «Кремінь-АТО» першим забив, але і швидко пропустив - 1:1. Жодна з команд переваги у першому таймі не мала.

Нападник «Кремінь-АТО» Олександр Павлушенко мав дуже хороші моменти, але не вистачило трішки сміливості й рішучості завершити декілька небезпечних моментів у воріт суперника. Після першого тайму рахунок залишився 1:1.

У другому таймі «Кремінь-АТО» розпочала з повною перевагою у володінні м'ячем і створювала хороші моменти, щоб збільшити перевагу в рахунку гри. Наприкінці гри супернику вдалося вийти в контратаку і забити м'яч, але і не без помилки захисників кременчуцької команди. «Не забиваєш ти - забивають тобі», - саме такий принцип був цього поєдинку.

Тренерський штаб взяв на себе всю відповідальність і врахує всі помилки в наступних іграх турніру.

Команда «Кремінь-АТО» висловлює подяку за підтримку місцевій владі, Федерації футболу Кременчука, керівництву стадіону та арбітрам.

Автор: Василь Кіндратенко