Швидкий гол від «Кремінь-Юніор» у матчі з «Вовчанськом»

3.09.2019, 18:01 Переглядів: 2 215

Кременчуцькі футболісти зіграли з одними із лідерів групи

Футболісти «Кремінь-Юніор» зіграли одними з лідерів групи - «Вовчанськом».

Кременчужани досить несподівано першими відкрили рахунок. Владислав Молько розпочав свій рейд із глибини, розігрався з Олійником і розстріляв ворота ударом метрів із десяти – 0:1. Господарі досить швидко прийшли до тями й не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед - 2:1.

Після перерви «вовки» подвоїли перевагу: Сухомлинський зіграв на добиванні, Костюк пробив повз голкіпера - 4:1. Під кінець гри на 72 хвилині «Вовчанськ» залишився у меншості - Костюк сфолив на фланзі.

«Вовчанськ» - «Кремінь-Юніор» - 4:1

Попередження: Чорноус, 44, Костюк, 52

Вилучення: Костюк, 72 (повторне попередження)

Голи: Мряченко, 7, Суханинський, 16, 50, Радченко, 64 - Молько, 4

Вовчанськ: Шаповал, Барський, Радченко, Покосенко (Тарасенко, 66), С.Мизюк, Костюк, Мряченко (Батусов, 36), Коваленко (Соломаха, 66), Краєв, Іванов (Волга, 85), Суханинський (Джаухар, 77). Запасні: Пархоменко, Чепіга. Головний тренер: Андрій Березовчук

Кремінь-Юніор: Лашко, Приходько, Бігдан, Чорноус, Ядришніков, Гаврилець, Молько, Золотаренко, Аліпатов, Залов (Кучеренко, 53), Олійник. Запасні: Уйманов, Васільєв, Тарасенко, Мовчан. Головний тренер: Олександр Назаренко

Суддя: Зайцев Андрій (Слов’янськ)

Автор єдиного голу "Кремінь-Юніор" у матчі з "Вовчанськом" Владислав Молько розповів, що попри швидкий гол кременчужани допустили помилки, якими скористався суперник.

- Матч з "Вовчанськом", на мою думку, не дуже нам вдався. Попри забитий швидкий гол, "Вовчанськ" швидко відігрався, скориставшись нашою помилкою та згодом вийшли вперед.

Мені забити вдалося завдяки максимальній концентрації, я скористався помилкою захисту та обіграв гравця суперника зіграв в стінку з Марком Олійником, який викотив мені м‘яч на одинадцятиметрову позначку - звідки я пробив повз воротаря.

На момент видалення ми програвали з рахунком 4:1, і хоча ще лишалося близько 20 хвилин, ми не скористалися кількома можливостями для взяття воріт.

Нам потрібно ще багато працювати в організації загальнокомандних дій та в початку й завершенні атаки, аби конкурувати з такими досвідченими командами. То ж необхідно працювати і вдосконалювати свої навичка якомога більше.