Хокеїсти «Кременчука» всуху обігрують «Дніпро»

31.08.2019, 10:27 Переглядів: 2 412

Другий день поспіль кременчужани святкують перемогу

30 серпня, в заключному поєдинку, другого дня турніру, зустрілися два принципові суперники - «Кременчук» і херсонський «Дніпро». З такою сильною підтримкою трибун, кременчужани просто не мали права на програш.

Господарі поля, на відміну від своїх візаві, змогли в кожному з періодів закинути шайбу. Дуже примітно, що перше і третє взяття херсонських воріт, відбулися в самому початку кожного з періодів. Про що саме і свідчить сильний тиск уболівальників.
Крім того, варто відзначити дубль на рахунку Орлова, і гол + пас від Савченко.

«Кременчук» - «Дніпро» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Кременчук: Новицький. Бобрусєв – Данч, Колугін, Султеєв, Григорин, Грицьких, Александров, Боєвих. Кисельов (К) – Серанов – Зайцев, Савченко, Варава, Жеребцов, Гриценко (А), Ворона, Одинський, Свищєв, Созонов, Орлов, Пукс.
Дніпро: Петров. Шулешов – Бєлоусов, Афанасьєв, Дегтярьов, Микульчик, Фірсов, Декало, Сірченко, Каракулько, Матусевич, Шулешов. Василенков – Чернишенко – Макарицький, Лингсбергс, Коваленко, Воробьєв, Ромащенко, Бабинець, Чердак, Чекмарев, Каралулько, Янишевський.
Голи: 1:0 – Савченко (Созонов, 18:07), 2:0 – Орлов (Гриценко, 29:12), 3:0 – Орлов (Савченко, Боєвих, 42:26)

Нагадаємо, що у першому поєдинку кременчужани перемогли «Білий Барс».