Два футболи та потяг з пересадкою: як «Кремінь» добирався до «Минаю»

25.08.2019, 15:06 Переглядів: 2 959

Футболісти кременчуцької команди встигли зіграти й подивитися футбол на Закарпатті

Футболісти «Кременя» до «Минаю», який знаходиться від Кременчука на відстані 1100 км, двома транспортами. Спочатку кременчуцька команда клубним автобусом доїхала до столиці України, а звідти потягом до Ужгорода. З корабля на бал, а в нашому випадку з потяга на футбольне поле, вийшли наші футболісти. Гра в Минаї вийшла видовищною та бойовою, проте кременчужанам не вистачило в завершальній стадії, щоб скористатися своїми моментами. У підсумку «Минай» взяв реванш за «Золотий матч».

У Минаї наші хлопці жили поруч зі стадіоном. Після гри «Кремінь» відновлювався шляхом легкого тренування, пробіжки та купання в річці за бажанням.

Наступного дня, на День Незалежності, «Кремінь» вирушив на ще один футбольний матч. В цей день в Ужгороді відбувся матч Другої ліги групи А. Місцевий «Ужгород» приймав рівненський «Верес».

У цьому матчі перемогу святкували гравці «Вереса», де дублем відзначився Шестаков. Матч завершився з рахунком – 1:2.

Капітан «Кременя» Сергій Ченбай поділився, що особисто вболівав за «Верес».

- Особисто я більше бажав перемоги «Вересу», адже там грає мій хороший знайомий з Києва Іван Гребенюк та Дмитро Ховбоша, який свого часу грав за «Кремінь». – зазначив Сергій Ченбай.

А вже ввечері команда вирушила назад додому. Спочатку потягом до Києва, а там «синьо-білих» забрав клубний автобус.

У вівторок наших хлопців чекає гра в Кубку України з «Черкащиною». 27 серпня о 18.00 «Кремінь» може довести, що другий тайм був непорозумінням й взяти реванш за втрату двох очок. Нагадаємо, що в матчі «Черкащина» - «Кремінь» маючи явну перевагу у першому таймі, після перерви наші гравці пропустили два голи. У підсумку кременчужани зіграли внічию з «Черкащиною».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: МФК "Кремінь"