Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 15.07.2020 21:00
Підтверджені:
Україна55607
Кременчук124
Хворі:
Україна26049
Кременчук5
Одужало:
Україна28131
Кременчук115
Померло:
Україна1427
Кременчук4

«Гаряча лінія» психологічної допомоги запрацює з 23 серпня

23.08.2019, 07:24 Переглядів: 1 423

 

В Україні запускають «гарячу лінію» психологічної підтримки для ветеранів

З 23 серпня в Україні запрацює перша професійна «гаряча лінія» психологічної підтримки для ветеранів «Lifeline Ukraine» («Лайфлайн Україна»). Про це повідомля прессужба Полтавської обласної адміністрації. 


Гаряча лінія працюватиме 24/7 за номером 7333. На першому етапі проєкт сфокусується на ветеранах російсько-української війни.


– Це структура, яка діятиме за принципом «рівний рівному», заснована на кращих міжнародних практиках. Більшість команди складатимуть ветерани. Загалом у ній працюватимуть близько 40 фахівців, і зараз ми продовжуємо відбір, – розповів засновник «Lifeline Ukraine» Пол Найленд.


Психологи працюватимуть на лінії за перекладеними протоколами австралійської гарячої лінії «Lifeline Australia», що працює з 1963 року.

Проєкт неурядовий, але створюється і координуватиметься у співпраці з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством ветеранів. На тренінгах команду навчатиме канадська організація Living Works та Ейпріл Натурел, одна зі світових експертів з відкриття гарячих ліній.

«Lifeline Ukraine» частина проекту  – All4One Фонду «Східна Європа». Фінансову підтримку надає також Посольство Великої Британії в Україні. Переважно не грошову – також декілька приватних компаній (послуги, захищені мобільні лінії, приміщення тощо).


Надалі групи психологічної підтримки за принципами «рівний рівному» планують запустити і в обласних ветеранських центрах, які створюватиме Міністерство у справах ветеранів.


Нині в Україні 392 тисячі ветеранів російсько-української війни. 

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх