Серце має битися: 7-річна кременчужанка Маргарита Семеха терміново потребує допомоги

15.08.2019, 17:27 Просмотров: 5 280

 

Дівчинці необхідна пересадка серця

7-річна кременчужанка Маргарита Семеха потребує термінової пересадки серця. Як розповіла «Телеграфу» друг родини Оксана, дівчинці потрібна операція з пересадки серця. Такі операції проводять за кордоном. На збір 100 тисяч доларів у родини є місяць-півтори.


- Спочатку дівчинка погано себе почувала, лікарі в лікарні попередньо встановили діагноз - запалення легень. Почалася задишка. Хтось з лікарів порадив звернутися в київську лікарню Охматдит, щоб проти обстеження. Її там трохи підлікували, коли повернулася додому знову ставало все гірше. Й після повторного обстеження поставили діагноз - розповіла Оксана.


Лікарі встановили діагноз - стан після перенесеного гострого міокардиту (квітень 2019). Дилатаційна кардіоміопатія. Помірна мітральна недостатність й помірна легенева гіпертензія.


У висновку про необхідність направлення на лікування за кордон лікарі вказали - неможливість проведення трансплантації серця в Україні. Один з двох варіантів Білорусь або Індію, родина зупинилася на варіанті Білорусь, оскільки це територіально ближче й легше знайти вихід на лікарів.


Зараз за місяці-півтори місяці необхідно зібрати суму в 100 000 доларів, які є непідйомними для родини.


Реквізити для допомоги ПриватБанк: 5167 9855 6189 2902 (Семеха Катерина Сергіївна)


 


 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Благотворительность:Вверх