Кремінь на останніх хвилинах у першому матчі вириває очко

27.07.2019, 20:01 Переглядів: 3 864

Підопічні Ігоря Столовицького зіграли перший матч в новому сезоні

Сьогодні, 27 липня, футболісти "Кременя" провели перший матч в чемпіонаті. Підопічні Ігоря Столовицького у грі з "Агробізнесу" розписали мирову - 2:2. Дубль у "Кременя" на рахунку Дмитра Зозулі.

"Агробізнес" - "Кремінь" - 2:2 (1:1)

Голи: Когут 11, Юхимович 71 - Зозуля 13, 90

"Агробізнес": Панченко, Гагун (Стасишин 66), Юхимович, Курило, Слотюк, Зінкевич (Кухарук 75), Думанюк, Черненко (Когут І 85), Груша, Когут М (Іванченко 66), Сікорський (Семенець 57). Запасні: Воробей, Палюх, Вергун, Дідик. Головний тренер: Остап Маркевич

"Кремінь": Будюк, Маліновський (Павлик 36), Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Масалов, Астахов (Скоблов 46), Воронченко (Нечипоренко 73), Сидоренко, Мурашов (Єрмаченко 46), Локтіонов (Тарануха 54). Запасні: Олійник, Нечипоренко, Куць. Головний тренер: Ігор Столовицький

Попередження: Когут 89 - Астахов 36, Скоблов 59, Зозуля 90+1

Матч у Волочиську став дебютним для тренера «Агробізнесу» Остапа Маркевича. Для «Кременя» цей матч був першим у Першій лізі після річної перерви.

Першими відкрили рахунок господарі поля: після кількох невдалих ударів Гагун навісив у штрафний майданчик, де Когут відправив м’яч у верхній кут воріт – 1:0. «Кремінь» одразу відігрався. Після розіграшу кутового у штрафному м’яч залетів у ворота «Агробізнесу». М’яч зрізався від захисника «Агробізнесу», але диктор стадіону оголосив та в протоколі зазначили новачка «Кременя» Дмитра Зозулю – 1:1.

Після перерви «Агробізнес» продовжив тиск на ворота кременчужан, проте неточність господарів та надійність голкіпера «Кременя» Ореста Будюка не давали змінити рахунок на табло аж до 70 хвилини. «Агробізнес» розіграв стандарт: Черненко навісив на Юхимовича, який проштовхнув м’яч – 2:1.

«Кремінь» не збирався здаватися й боровся до останнього. Фортуна посміхнулася кременчужанам, і на останній хвилині «Кремінь» зрівняв рахунок. Єрмаченко з кутового навісив на Зозулю, який ударом головою з відскоком від газону відправив м’яч у дев’ятку.

Автор першого голу "Кременя" у цьому сезоні Дмитро Зозуля зазначив, що матч виявився дуже непростим. Проте нашим хлопцям вдалося на останніх хвилинах вирвати нічию у матчі з "Агробізнесом".

- Голи це заслуга всієї команди в цілому. Ми працюємо над стандартами, але нові люди приходять в команду й вносять корективи. Нам сьогодні вдалося взяти очко на виїзді завдяки стандартам! В цілому їдемо додому, розберемо гру, виправимо наші помилки і будемо рухатися далі.

Перша гра в Першій лізі пройшла непогано, хлопці хвилювалися, але думаю далі буде краще і стабільніше.

«Металург», як показав перший тур, команда з характером. Впевнений гра буде бойовою й дай Бог з першою перемогою для нашої команди і вболівальників. – поділився Дмитро Зозуля.

Головний тренер "Кременя" Ігор Столовицьий зазначив:

- Дуже важкий старт сезону. Команда суперника мала перевагу в контролі м’яча й робила швидше за нас. Нам було не легко.

У суперника при рахунку 2:1 було кілька хороших моментів й вони могли забити третій гол. У нас кілька разів виручив Орест Будюк (воротар – ред.), кілька разів суперник до кінця не довів свої моменти. В кінці матчу забив Дмитро Зозуля зі стандарту після передачі Єрмаченка. Нам поки дуже важко…

Суперник робить все на півтакту швидше: швидше переміщується, приймає рішення та працює з м’ячем. Перша ліга відрізняється від Другої, ми поки що у Другій. Будемо перебудовуватися – життя нас заставить працювати швидше.

«Металіст 1925» - «Інгулець» - 1:0

Наступний матч "Кремінь" зіграє у Горішніх Плавнях на стадіоні "Юність" проти запорізького "Металургу". Початок гри о 17.00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Агробізнес"