Кременчук першим доставив у ЦВК протоколи з мокрими печатками

23.07.2019, 15:00 Просмотров: 1 603 Комментариев: 1

 

У трійці найшвидших донеччани та кияни

До Центральної виборчої комісії надійшли перші протоколи з мокрими печатками. Їх привезли з окружної виборчої комісії №146 Кременчук.


За даними ТСН, члени кременчуцької ОВК провели останнє засідання о 20.30, а о 4 ранку зібралися і виїхали з Кременчука до Києва. До столиці кременчужани прибули о 8 ранку й годину чекали під дверима поки відкриється ЦВК. На фото голова ОВК №146 (Кременчук) Марія Чадюк.


Центральна виборча комісія на офіційному сайті відзвітувалася, що прийняла на опрацювання оригінали протоколів про підсумки голосування на позачергових виборах народних депутатів України від перших чотирьох окружних виборчих комісій. ЦВК, зокрема, прийняла протоколи від окружних виборчих комісій 45 та 51 (Донецька область), 213 (Київ) та 37 (Дніпропетровська область) виборчих округів. Кременчука у списку немає. 

Комментарии: 1

1 123
23 июля 2019 16:03

Кто бы сомневался ))). Премия все таки ж с "сетки" будет )))


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Вверх