Під Світловодськом на виборчій дільниці замість сейфу використали каструлю

21.07.2019, 15:02 Просмотров: 2 989

  

Згодом ситуація вирішилася, і в ДВК привезли сейф

В окрузі №102 на дільниці в селі Нагірному (Світловодський район) на виборчій дільниці замість сейфу використали каструлю. Про це повідомила громадська мережа «Опора» з посиланням на допис Валентини Стеценко у Фейбук. Сталося це до виборів – коли комісії отримували бюлетені. Дописувачка розмістила фото опечатаної каструлі з бюлетенями, написавши, що сільський голова перешкоджає проведенню виборів, не забезпечивши сейфом.  


Згодом ситуація вирішилася – сейф, прапор та додаткове освітлення на дільницю привезла поліція.


 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Вверх