Вулицю Соборну у Кременчуці відкрили для проїзду в нічний час: знаки приберуть

19.07.2019, 17:27 Просмотров: 2 235

 

Рішення виконкому ухвалили, і мер розпорядився прибрати обмежувальні знаки вже сьогодні

Виконком 19 липня ухвалив рішення про організацію дорожнього руху по вулиці Соборній, яким дозволив рух транспорту в нічний час. Відповідно до рішення, шляхове ремонтно-будівельне управління має демонтувати таблички про заборону руху з 21.00 до 6.00. У проекті рішення йшлося про зняття обмежень на ділянці до бульвару Пушкіна, але на пропозицію міського голови вирішили охопити всю ділянку, де існували обмеження — до вул. Небесної Сотні.


Перед голосуванням мер Віталій Малецький спитав точку зору на питання начальника управління благоустрою Володимира Окуня, який раніше працював у ДАI.


- Буде багато скарг. Будуть їздити автомобілі «на двох колесах», - висловився Володимир Окунь, маючи на увазі перевищення швидкості.


На це мер сказав: є патрульна служба, яка має слідкувати за дотриманням правил дорожнього руху. Начальник юруправління Валерій Мірошниченко зауважив, що через обмеження мешканці Соборної змушені на своїх авто об'їжджати кілька кварталів у нічний час, щоб потрапити у двір.


Після недовгої дискусії рішення виконкому ухвалили. Мер розпорядився оприлюднити його сьогодні і вважає, щоб після ремонту повністю відкрити вулицю.


Рух на вулиці Соборній обмежили у 2017 році. Тоді активісти Drive Help Kremen навіть обіцяли влаштувати акцію протесту.


Как сообщили в Drive Help Kremen, знаки уже демонтируют.


 


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх