Вилучення, нереалізований пенальті та 4 голи: «Кремінь» поступився «Металісту 1925»

16.07.2019, 19:49 Переглядів: 2 533 Коментарів: 3

Кременчужани провели черговий спаринг перед стартом сезону

Сьогодні, 16 липня, футболісти "Кременя" провели черговий контрольний матч в рамках підготовки до чемпіонату. На цей раз кременчужани зазнали поразки від харківського "Металіст 1925" - 1:3. Єдиний гол у ворота суперника забив Владислав Сидоренко.

"Металіст 1925" - "Кремінь" - 3:1 (2:0)

Голи: Давидов 26, Ямполь 40, Осман 46, ГНП 86 (нереалізований пенальті) - Авер'янов 73

Попередження: Коваленко 82 - Сафонов 41, Сидоренко В. 80, 86

Вилучення: Сидоренко В. 86 (друге попередження)

"Металіст 1925": Сидоренко Дн., Жук (Коваленко 71), Поспєлов (Цвіренко 68), Жданов (ГНП 58), Осман, ГНП (ГНП 84), Савін (Стороженко 65), Ямполь (ГНП 78), Дехтяренко (Шершень 46), Романов (ГНП 64, Кравченко 79), Давидов (к) (Єрмоленко 69). Запас: Дьяков, Додо, Лукас. Головний тренер - Андрій Демченко
МФК "Кремінь": Будюк, Зозуля, Ченбай (к), Гончаренко (Куць 65), Смірнов (ГНП 46), ГНП (Маліновський 46), Сафонов (Масалов 46), Воронченко (Авер'янов 60), Мурашов (Сидоренко В. 46), Єрмаченко (ГНП 46, ГНП 89), Локтіонов (Павлик 46). Запас: Закорський. Головний тренер - Ігор Столовицький

Кременчужани у першому таймі пропустили два голи. На 26 хв капітан харків'ян зіграв на добиванні після потужного удару Романова. Другий гол суперники також зіграли на добиванні - Ямполь точним ударом лівою забив другий гол.

На початку другого тайму "Металіст 1925" збільшив перевагу забивши третій гол у ворота кременчужан. Проте кременчужани зуміли відіграти один гол - Влад Сидоренко вийшовши сам на сам впевнено прострелив у ворота.

86 хвилина й "Кремінь" залишається в меншості - автор голу Владислав Сидоренко отримав другу жовту картку. Арбітр вказав на 11-метровий, але цього разу доля була на нашій стороні - гравець господарів не реалізував пенальті, влучивши у поперечину.

Наступний заключний контрольний матч підопічні Ігоря Столовицького зіграють з "Інгульцем" 20 липня.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: "Металіст 1925"