Олег Савченко возглавил «Голос!» и пошел на выборы в Кременчуге

20.06.2019, 18:03 Переглядів: 4 695 Коментарів: 2

 

Зачем кандидат в нардепы стал директором ПП «Голос!»

Кандидатом по 146-му Кременчугскому одномандатному округу зарегистрирован Олег Савченко.


Он идет на выборы как самовыдвиженец и беспартийный. При этом он зарегистрировался как директор приватного предприятия, чье название идентично названию популярной политической партии. Предприятие Савченко называется «Голос!», а партия Святослава Вакарчука называется «Голос».


 


По версии «Телеграфа», это не случайное совпадение, а политтехнологический прием, цель которого – запутать и сбить столку избирателя. По Кременчугу баллотируется официальный кандидат от партии «Голос» – волонтер, врач-трансфузиолог Ростислав Зауральский (он уже зарегистрирован). Теперь кроме него будет баллотироваться ещё и директор ПП «Голос!». Не факт, что все избиратели разберутся, где название партии, а где название предприятия.


На этой неделе в социальных сетях стала всплывать реклама вот такого вида:


 


Она подписана: «З повагою, Олег Савченко. Голос». В рекламе использовано название политической партии «Голос» и их корпоративный знак. Предприятие, которым руководит Савченко, называется «Голос!» – есть маленькое отличие, восклицательный знак. В рекламе он отсутствует. Посмотрите на эту рекламу и определитесь, как вы её воспринимаете – как рекламу кандидата от партии «Голос» или как рекламу директора предприятия «Голос!»?


«ТелеграфЪ» обратился за комментариями к кандидату Савченко:


– Пане Олеже, чому ваше підприємство називається «Голос» – як і партія Святослава Вакарчука?
– Так мені захотілося.


–Ви застосовуєте цю назву, щоб заплутати виборця?
– Ні.


– Вам запропонували використати назву партії Вакарчука?
– Ні.


– У соцмережах з’явилася реклама з вашим портретом і підписом: з повагою, Олег Савченко, Голос. Це ваша реклама? Ви її замовляли?
– Я бачив цю рекламу, але я її не замовляв. Я лише сьогодні (20.06.2019) відкрив виборчий фонд, я нічого ще не оплачував і не замовляв.


– Але ви не виступили зі спростуванням, не повідомили, що це не ваша реклама. Ви погоджуєтесь з її текстом і з тим, що у рекламі використана назва саме партії «Голос», а не вашого підприємства «Голос!»? І підпис там: з повагою, Олег Савченко, Голос – ви з цим згодні?
– Ще раз повторюю, я не замовляв і не проплачував цю рекламу.


– Ви будете з’ясовувати, хто її виготовив?
– Ні. Немає часу, нехай цим займаються ті, кого вона стосується.


– Ви балотувалися у народні депутати у 2014-му. З якою метою наразі йдете на вибори?
– Щоб виграти.


– Що робитимете в Раді, якщо виграєте?
– Приїду під Раду на Ланосі, поставлю його під стінами і щодня їздитиму на роботу до Верховної Ради на Ланосі, аби показати людям, що народний депутат з народом. На велосипеді з Кременчука до Києва не доїду, а на Ланосі зможу.


– Ви збираєтесь використовувати у своїх агітаційних матеріалах назву свого підприємства «Голос!»?
– Я подумаю над цим питанням. Давайте поки що залишимо це питання.


Справка «Телеграфа»:

Олег Савченко – бывший сотрудник правоохранительных органов. Служил в правоохранительной системе с 1995 по 2009. Работал оперуполномоченным, следователем и пр. Год работал учителем истории – в 1993 г. В настоящее время занимается частной адвокатской практикой.


Был депутатом Автозаводского райсовета VI созыва. В 2014 баллотировался в народные депутаты. В 2015 – в мэры Кременчуга.

Бывший член ВО «Свобода». Возглавлял партию «Патриот». В 2019-м идет на парламентские выборы как беспартийный.


В последние пять лет Савченко связывают с командой власти Шаповалова-Малецкого. Ещё со времен членства в «Свободе» он поддерживает отношения с бывшим руководителем кременчугской парторганизации «Свободы» Сергеем Галатой. В настоящее время Галата и связанные с ним фирмы «Будмонтажпроект-17» и «Легбудпроект» регулярно получают заказы на ремонты коммунальных объектов – городских детских садов, школьных спортзалов, благоустройство пруда в коммунальном Городском саду, укладка плитки в Приднепровском парке и др.


По Кременчугу, кроме директора «Голоса!»,  баллотируются ещё четыре директора ПП «Слуга народа».

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 2

601
20 июня 2019 18:45

 Це все відтягування голосів,їх розпорошення,щоб завадити справжньому кандидату потрапити в парламент,і дати шанс шапковралову скористатися брудними технологіями.


22 1
360
20 июня 2019 20:43

"...Олег Савченко – бывший сотрудник правоохранительных органов..."

 

Колишніх не буває.


24 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх