Кременчужанка Ольга Ляхова взяла бронзу на 800-метрівці у Марокко

19.06.2019, 17:30 Переглядів: 2 865 Коментарів: 2

Легкоатлетка показала свій кращий результат нинішнього сезону

16 червня кременчужанка Ольга Ляхова стала бронзовою призеркою з бігу на дистанції 800 метрів на черговому етапі міжнародних змагань із легкої атлетики «Діамантова ліга» у столиці Марокко Рабаті. Про це повідомила на своєму сайті Федерація легкої атлетики України.

Ольга, прискорившись на фініші, зуміла обігнати суперниць і фінішувала третьою у бігу на своїй коронній дистанції — 800 метрів. При цьому кременчужанка показала найкращий час у нинішньому сезоні – 2:00,35 хв. Першою ж на дистанції стала кенійка Неллі Джепкосгей з результатом 1:59,50 хв, друге місце у Набітам Алемю з Ефіопії — з результатом 1:59,90.

Щодо інших перемог українців на змаганнях у Марокко, Богдан Бондаренко виборов золото зі стрибків у висоту з результатом 2,28 м. Він почав змагання з 2,15 м, потім з першої спроби йому вдалося подолати 2,22 м і 2,28 м. На висоту 2,33 м легкоатлет виходив уже у статусі переможця, а після першої невдалої спроби її взяти вирішив припинити змагання.