Два кроки до оздоровлення ціною 100 000 грн: спортивний журналіст Дмитро Демиденко потребує допомоги

16.06.2019, 12:42 Просмотров: 2 316

 

Один курс дороговартісних ліків коштує близько 50 тисяч гривень 

Терміново необхідна допомога спортивному журналісту Дмитру Демиденку. Як розповів голова Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський, Дмитро Демиденко - журналіст, батько двох чарівних донечок, який багато років пропрацював на ОДТРК «Лтава», а нині працює на Кременчуцькій міській телекомпанії, потребує допомоги на лікування. Рік тому у Дмитра діагностували рак. Він пройшов місяць опромінення, дві складні операції, близько 20-ти хіміотерапій. Але підступна хвороба не хоче одразу відступати. Після нетривалого періоду покращення, лікарі діагностували ураження легень та печінки.

Проте лікарі дають шанс зупинити рак, так званою таргетною терапією. Але лікування вкрай дороговартісне! Одна крапельниця терапії коштує близько 50 тисяч гривень. А таких курсів потрібно щонайменше шість. 


 


- Завдяки друзям і небайдужим людям, вдалося вже оплатити чотири курси. Але найближчим часом потрібно придбати ще два курси дороговартісного препарату «Вектібікс». Наразі родина витратила всі свої заощадження і звертається про допомогу до небайдужих людей, - додав Євген.


Реквізити для перерахунку допомоги на картку Приват банку: 5168 7573 8387 3306 Дмитро Вадимович Демиденко


Давайте разом допоможемо Дмитру перемогти хворобу і врятуємо людське життя.


 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Благотворительность:Вверх