Кременчуцькі легкоатлети в Одесі змагалися в спартакіаді «Повір у себе»

11.06.2019, 07:32 Переглядів: 1 838

У складі збірної команди Полтавщини у ній взяли участь сім юних спортсменів з Кременчука, 5 з них вибороли медалі

Протягом чотирьох днів, з 2 до 6 червня, в Одесі на стадіоні «Динамо» відбулися фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики. Про це повідомляє прес-служба мерії Кременчука.

У складі збірної команди Полтавщини взяли участь 7 юних спортсменів з Кременчука, 5 з них вибороли медалі.

У змагальному класі Т-36 серед дівчат молодшої вікової групи дві золоті медалі у бігу на 100 та 200 м виборола учениця 5 класу ліцею №17 «Вибір» імені М.В. Неленя Ірина Куренівська.

Дебютантка змагань такого високого рівня, 10-річна учениця 3 класу ЗОШ №18 Дар'я Новохацька цього разу виступала у змагальному класі Т-37 молодшої групи, де перемогла на дистанціях бігу 60 та 100 м, крім того у неї бронзова медаль у метанні м’яча 160 г. змагального класу F-37. Інша представниця цієї ж школи, теж дебютантка, учениця 6 класу Богдана Фролова перемогла серед спортсменів на візках (F-54, молодша вікова група) у метанні м’яча.

Другою за Дар'єю Новохацькою у бігу на 100 м була учениця 5 класу ЗОШ №16 Альбіна Павленко, яка виборола срібну медаль.

У старшій віковій групі серед хлопців виступав 14-річний учень 7 класу ЗОШ № 20 Олександр Година. Він здобув перше місце на дистанції бігу 200 м змагального класу Т-36, бронзові медалі у бігу на 100 м змагальної групи Т-35-36 та стрибках у довжину з місця у змагальній групі F-35-36.

Загалом медальний доробок юних кременчужан склав 6 золотих, дві срібних та три бронзові медалі.

Готували спортсменів до змагань тренер-викладач першої категорії Полтавської обласної ДЮРСШІ, ЗТУ Ірина Зикова, тренер-викладач відділення легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард» м. Кременчука Вікторія Берчук, яка колись сама була переможницею фінальних змагань Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики, та громадський тренер ГО КДЮЦС «Оріяна» Вадим Кулик.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради