57,93 мільйона — найнижчу ціну на великі автобуси для Кременчука запропонував «Альфатекс»

6.06.2019, 09:34 Переглядів: 3 341 Коментарів: 4

 

Відбувся аукціон на закупівлю комунальних автобусів, учасники збили ціну на суму понад 7 мільйонів. Переможець, який очікує рішення замовника, запропонував автобуси МАЗ

5 червня відбувся тендер на придбання 10 комунальних автобусів для Кременчука, який оголосило КАТП 1628. Його результати розміщені в системі електронних закупівель ProZorro.


За право поставити автобуси на аукціоні торгувалося два підприємства: ТОВ БАС МОТОР та ТОВ «ТД «Альфатекс». Пропозицію третього учасника — ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електротранс» замовник відхилив (тобто не допустив підприємство до аукціону). Причина відхилення: пропозиція не відповідає умовам тендерної документації (у проекті договору відсутнє найменування товару, що пропонується, а також його кількість).Наразі йде етап кваліфікації переможця. Очікує рішення пропозиція ТД «Альфатекс», яка виявилася найнижчою: 57 млн 930 тис грн. При цьому обидва підприємства у трьох раундах аукціону знижували ціну і збили її на суму понад 7 мільйонів гривень. Так, первинна пропозиція «Альфатексу» складала 65 млн 150 тис грн.


Очікувана вартість закупівлі складала 65 млн 270 тис грн, тож сума економії (якщо «Альфатекс» визнають переможцем та підпишуть з ним договір) складе 7 млн 340 тис грн.


«Альфатекс» запропонував автобуси МАЗ 103486 (тендерна документація вимагала цю модель або еквівалент).


За умовами конкурсної документації, передбачені такі технічні та експлуатаційні характеристики автобусів:

  • термін експлуатації нових автобусів має становити не менше 12 років, а пробіг - не менше 720 000 кілометрів;
  • загальна місткість: не менше 96 чоловік;
  • кількість сидячих місць: не менше 23;
  • має бути передбачено місце для дитячого (інвалідного) візка.

Термін дії договору, передбачений тендерною документацією — до 31 грудня 2019, але в будь-якому разі до виконання сторонами своїх зобов'язань.


КАТП, яке бере кредит на автобуси (за рішенням міськради) після закупівлі має передати їх в експлуатацію тролейбусному управлінню, де створять спеціальний підрозділ. КТУ не може саме виступати замовником, оскільки розраховується за кредит на тролейбуси в сумі 8 мільйонів євро.


Міська Програма в цілому передбачає закупівлю 20 автобусів. 


Нагадаємо, КАТП 1628 проводить тендер на автобуси вдруге. Попередні торги 2018 року не відбулися – усі пропозиції були відхилені.


Як свідчить документація, тоді на тендер подали заявки ті самі підприємства — ТОВ БАС МОТОР і «Альфатекс». Обидва учасники були допущені до аукціону. Переможцем був визнаний «Альфатекс», який запропонував нижчу ціну — 57 млн 975 тис грн. Проте одразу ж рішення про переможця було скасоване замовником — як значиться у документації, фірма-переможець «Альфатекс» відмовилася від підписання угоди і не надала документи. Друга фірма, яка пропонувала автобуси по 58 млн грн, теж не надала документи. У підсумку тендер і був скасований.


Коментарі: 4

748
6 июня 2019 10:17

Всё, "Богдан" дякулы не у дел больше!?


16 0
107
6 июня 2019 11:22

Очень сомневаюсь, что участник "случайно" не указал в договоре наименование товара. 


8 1
969
6 июня 2019 13:00

Как бы там ни было, а мне как Кременчужанину, надоело давиться в ржавых Богданах, в троллейбусе тоже часто давка, ни в коем случае не хочу задеть льготников и пенсионеров, они по закону имеют право на льготный проезд.

А будут большие автобусы и комфортней и маршрутчики не будут тогда сильно кричать за повышение проезда в маршрутках.

Надесюь скоро все Кременчужане уже будут ездить в Автобусах!!!


6 1
937
6 июня 2019 13:05

автобусами тепер керуватиме КТУ?


0 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх