У запеклій боротьбі визначилися переможці чемпіонату з футболу

5.06.2019, 09:33 Переглядів: 3 744

Юні кременчужани провели чемпіонат серед футболістів 2005-2008 року народження

Цими вихідними на полі КДЮСШ №2 відбувся заключний тур чемпіонату Кременчука серед футболістів 2005-2007 років. Участь у змаганнях взяли 6 команд, вихованці шкіл «Нафтохімік», ДЮСШ №2 та «Кременя».

- Чемпіон визначився за тур до закінчення чемпіонату. В останньому турі вирішувалася доля «срібних» та «бронзових» нагород. Обидві команди доклали максимум зусиль й продовжували боротьбу до останньої гри. Протягом всього турніру були чудові матчі: були камбеки, команди програвали, а потім вигравали, були чудові комбінації та голи, «сухі листи» з кутових. Все було на турнірі на найвищому рівні, - розповів тренер «Кременя» (на чемпіонаті команди мали назви «Мир» та «Юність», - ред.) та організатор змагань Ярослав Здирко.

За словами Ярослава Здирка, турнір пройшов без серйозних травм. На полі була запекла, але чесна й гра з взаємоповагою.

Результати 9 туру:

• ДЮСШ-2 - ДЮСШ-2-2 - 7:3 (голи: Гуменюк-3, Пулінець-2, Богун, Швець - Левченко-3)
  • «Мир» - «Юність» - 1:1 (Дроженко - Шурпач)
  • «Нафтохімік» - «Нафтохімік-2» - 2:0 (Бормащенко, Бандуренко)

Результати 10 туру:

• «Мир» - ДЮСШ-2 - 2:2 (Кобеляцький, Бутирін)
  • ДЮСШ-2-2 - Нафтохімік-2 - 6:1 (Суборний-2, Левченко, Пархоменко, Волошин, Полонський - Карпович)
  • «Юніор» - «Нафтохімік» - 2:2 (Фатєєв, Несмянович - Хабибулін, Ясинський)

5

За підсумками змагань, 6 місце посів «Нафтохімік-2». Команда, яка зробила кілька дивовижних результатів - вони обіграли свою першу команду й команди, які посіли вищі місця в турнірній таблиці.

Цікаво, що в «Нафтохімік-2» представлені гравці не лише 2005-2007 року народження, а й 2008 р.н., навіть є гравець 2009 р.н., який на 3-4 роки молодший від суперників.

5 місце за командою ДЮСШ-2-2. Вони настільки добре грали, що іноді важко було відрізнити де грає перша, а де друга команда. Футболісти продемонстрували хороший футбол й забили достатньо багато голів.

4 місце у «Нафтохіміка». Восени гравці «Нафтохіміка» були переможцями осіннього чемпіонату, проте цього року в напруженій боротьбі трохи поступилися суперникам.

3-є місце завоювали футболісти ДЮСШ-2 У «бронзових» призерів протягом змагань був невеличкий відрізок «чорної смуги», коли команда дві гри підряд програла головним конкурентам. Через це втратили в останньому турі можливість поборотися за чемпіонство. Дуже добре команда розпочала чемпіонат, проте трохи не вистачило, щоб поборотися за 2 місце.

«Золоті» та «срібні» нагороди між собою розділили вихованці академії «Кремінь». «Срібло» у футболістів «Миру». Гравці «Миру» добре розпочали чемпіонат, претендували на перемогу, але в кінці змагань їм не вистачило впевненості та досвіду.

Переможцем чемпіонату стала команда «Юність», яка минулого чемпіонату весь час очолювала турнірну таблицю й за 3-4 тури до завершення поступилися та зіграла внічию. Цього разу вони навпаки розпочали чемпіонат з поразки. Мали в своєму активі 7 перемог та 2 нічиї, вони стабільно пройшли весь шлях чемпіонату.