На розробку нового спортивного комплексу в Кременчуці піде понад мільйон гривень

1.06.2019, 15:07 Просмотров: 2 344

 

Критий спортивний комплекс із штучним льодовим покриттям буде знаходитися у Крюкові

Департамент будівництва, містобудування й архітектури ЖКГ Полтавської облдержадміністрації здійснив закупівлю на розробку проектно-кошторисної документації з отриманням позитивного звіту експертизи по об’єкту: «Будівництво критого спортивного комплексу з штучним льодовим покриттям». Інформація розміщена на порталі Рrozorro. Стадіон буде розміщено на базі Кременчуцького інтернату спортивного профілю ім.Піддубного, по вул. 3-х Космонавтів, 2.


Договір укладений 27 травня й передбачено, що ТОВ "Союзрембуд" до 25 грудня 2019 року надасть проектно-кошторисну документацію будівництва спортивного комплексу. До речі, розробка проектно-кошторисної документації на новий спорткомплекс обласному бюджету обійдеться в 1 249 974,74 грн.


Спортивний комплекс складатиметься з льодової арени, яка трансформуватиметься в спортмайданчик для гри в баскетбол та футбол. Комплекс зі штучним покриттям матиме загальну площу в 1,2 гектари. Загальна вартість одного такого майданчика сягає 30 млн грн.Нагадаємо, що для реконструкції стадіону на вулиці Гагаріна виділили з міського бюджету Кременчука 400 тисяч гривень, проте цих коштів виявилося недостатньо.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх