Чотири кременчужанки стали переможницями конкурсу «Успішна жінка Полтавщини»

2.06.2019, 16:12 Просмотров: 2 280

Кременчук може пишатися своїми жінками!

Чотири кременчужанки стали переможницями VІ обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини-2019» у різних номінаціях. Про це проінформувала прес-служба мерії Кременчука. Конкурс започаткували, щоб підвищити суспільно-політичну активність жінок Полтавщини та їхній соціальний статус, відзначити активних представниць прекрасної статі, які плідно працюють у різних сферах життя області.


У першому міському етапі у 6-ти конкурсних номінаціях узяли участь 11 кременчужанок, із яких за рішенням конкурсного комітету на участь в обласному етапі «Успішної жінки Полтавщини» вирушили 6 представниць кременчуцької громади. Всього на конкурс у цьому році подали рекордну кількість заявок – майже 100. Із 97 претенденток визначили переможниць у 18 номінаціях.

 

То хто ж вони, чотири переможниці з Кременчука? Це жінки, які досягли чималих висот у різних сферах діяльності:

 

«Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва»: директор кременчуцької міської художньої галереї Оксана Бойко.

 


«Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування»: директорка Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці» Тетяна Печериця.

 

 

«Успішна жінка Полтавщини у галузі фізичної культури і спорту»: тренерка-викладачка комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» Вікторія Козлова.

 


«Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду»: методистка районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької районної державної адміністрації Ірина Галбург.

 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх