«Ностальгія за шестидесятими»: Кременчуцький краєзнавчий музей запрошує на виставку

21.05.2019, 11:33 Просмотров: 1 626 Комментариев: 3

 

Експозиція розповість про середину минулого століття

До Міжнародного Дня музеїв, який святкується 18 травня, працівники Кременчуцького краєзнавчого музею створили виставку «Ностальгія за шестидесятими». Ще тиждень у кременчужан є нагода відвідати виставку, присвячену знаковому періоду у житті колишнього СРСР, та згадати своє минуле або ознайомитися з речами, які прийшли з часів бабусиної молодості.

 

Заступник директора музею Ірина Соколова прокоментувала на сторінці у Фейсбуці:

 

– Адже саме 60-ті роки ХХ століття виявилися найбільш щасливими та знаковими в житті нашої колишньої країни. Це ж бо зміни у суспільному житті після смерті Сталіна, короткочасна так звана «хрущовська відлига», а потім і початок певної стабільності.

 

60-ті роки ХХ століття — це період першого польоту людини у космос, малогабаритних «хрущовок» та меблів «два в одному» і «три в одному», садових кооперативів, перших телевізорів та котушкових магнітофонів, зовсім нового етапу у моді.

 

Експозиція виставки розповість про звичайних людей середини минулого століття та їхнє повсякденне життя. У гостей є можливість побачити одяг того часу, аксесуари та косметику, іграшки та меблі, побутові прикраси та техніку. Ці предмети надійшли до фондів музею протягом останнього року, і працівники з радістю представлять їх усім охочим.

 

Де: Кременчуцький краєзнавчий музей.

Коли: з 9.00 до 16.30.

Для групового відвідування дзвонити за телефоном: (097)3885387.

Комментарии: 3

982
21 мая 2019 11:37

Щось глючить сайт. Заступник директора музею Ірина Соколова прокоментувала =68.ARAr7D23z8QmOBBycIEUKgTs-EZWlcLMBv-...............

[Спасибо, поправили. Администрация.]


0
51
21 мая 2019 14:00

Жиденько..... у некоторых в гараже больше хлама 60-х валяется. Уважаемый "Телеграф", может уточните у представителей музея нужны ли им подобные вещи? Народ у нас не жадный - бобинным магнитофоном или старым фотоаппаратом поделится.


+7
982
21 мая 2019 16:43

Хотелось бы знать будет ли вообще хоть когда-то работать музей. Или всё - ... ТРЦ в перcпективе ?


+6
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх