4 інтерв’ю: переможниці конкурсу «Королева КрНУ-2019»

20.05.2019, 08:37 Просмотров: 1 720

 

Ось чим поділилися з «ТелеграфЪ» дівчата

Фото: Артем Коваленко

Принцеси та королеви розповіли про участь у шоу, «ТелеграфЪ» дізнався цікаві подробиці про них та їхні плани на майбутнє.


 

Щира та чарівна при особистому спілкуванні Владлена Должаніца по праву отримала титул «Принцеса Чарівності». У майбутньому дівчина планує працювати за своєю спеціальністю та бути юристом.


 


– Розкажи про свої враження. Чому вирішила йти на «Королеву університету»?

– У мене безліч вражень, дуже яскраві емоції! Я не очікувала, що зможу перемогти! Хочу подякувати організаторам, а особливо – Юлії Радюк, яка ставила наші дефіле, «ганяла» нас, аби ми красиво ходили. Вирішила брати участь у конкурсі, бо хотіла цього ще у минулому році, але тоді мені не вистачило досвіду, щоб повністю показати себе. Я не змогла дійти до фіналу. А у цьому році я зібралась, доклала зусиль – і ось я тут!


– Твоє серце зайняте?

– Так, у мене є хлопець.


– А хто у житті для тебе є прикладом?

– Мабуть, це мої батьки та батьки мого хлопця. Дивлячись на них, розумію, до чого повинна прагнути.

 

Для переможниці у номінації «Принцеса Фантазії» взірцем є її старша сестра. 15-річна Валерія Бордюг виявилась дуже рішучою та цілеспрямованою не по роках.


 


– Чим ти плануєш займатися у майбутньому?

– Я мрію вчитися на театральному факультеті. Творчість, танці, вокал – це усе моє, я це люблю і хочу продовжувати розвиватися у цьому напрямку. Взяла участь у конкурсі, бо мені цікаво розкриватися перед іншими людьми і перевіряти свої сили.


– Ти – наймолодша учасниця шоу, а чому для свого виступу обрала таку складну, серйозну та глибоку тему, яка стосується війни?

– Ми з командою, яка мені допомагала, хотіли передати якомога більше чуттєвості і показати людям, що про війну потрібно говорити. Адже ми всі розуміємо, що саме відчуваємо, та не говоримо про свої почуття. Передати це було дуже важливим для нас.

 

Тендітна Віце-королева Ольга Чмирь в усьому у житті бере приклад з мами та здивувала «ТелеграфЪ» своїм захопленням криміналістикою.

– Зараз я вчуся на психолога, а далі хочу зв’язати своє життя з кримінальною психологією. Мрію працювати у дитячій виправній колонії та допомагати складним підліткам.


 


– А твоє серце вільне?

– Так, поки що моє серце вільне, та думаю, що тепер – ненадовго.

 

І звісно ж, «ТелеграфЪ» взяв інтерв’ю у нової Королеви університету КрНУ Анни Астровської, дівчини з голлівудською посмішкою.


 


– Як виникла ідея участі у конкурсі?

– Я пообіцяла своєму декану, що стану Королевою університету, так і вийшло.


– Які в тебе плани на майбутнє?

– Вчора побачила в Інтернеті рекламне оголошення – анкети на кастинг конкурсу «Міс Україна-2019». Я замислилася про це та зберегла собі посилання. (Посміхається.)


На запитання, чи вільне серце переможниці, Анна відповіла загадково:

– У моєму серці живе любов до життя та світу, що мене оточує. Моє серце вільне для нових відкриттів.


– Хто тебе мотивує у житті?

– Люди, які поруч зі мною. Я вдячна своїм близьким, які мотивують мене до постійної роботи над собою, до занять спортом, до саморозвитку.


– Як вважаєш, що важливіше у житті: розум чи краса?

– Красивим можна народитися або не народитися, а розум – це в першу чергу старанність. Я не скажу, що у дитинстві була найгарнішою дитиною. Але завдяки розумовим здібностям, які отримала від батьків, та власній наполегливості я зробила себе такою, якою хочу бачити себе кожного ранку.


– Тобто успішна людина – це та, що «зробила» себе сама?

– Так, безперечно!

Автор: Катерина Турубара Фото: Артем Коваленко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх