Кременчуцький плавець представить Полтавщину на чемпіонаті України

20.05.2019, 13:32 Просмотров: 1 235

 

Вітаємо переможців та призерів команди «Нафтохімік»

14-15 травня у Полтаві відбувся чемпіонат Полтавської області з плавання. Дані змагання стали відбором кращих спортсменів до складу збірної команди Полтавської області на чемпіонат України.


Кременчук представили вихованці СК «Нафтохімік» та КДЮСШ №1. 


Спортсмен команди СК «Нафтохімік» Микита Колесніченко, під керівництвом тренерів Марини Борисової та Юлії Нерівній, потрапив в команду збірної Полтавської області та візьме участь в Чемпіонаті України з плавання. 


Свої результати під керівництвом тренерів Марини Борисової та Юлії Нерівної вихованці СК «Нафтохімік» покращили: 

  • Микита Колесніченко завоював 1 місце на дистанції 50 м брас з результатом 0.34.21, й 1 місце на дистанції 100 брас з результатом 1.17 .67, а також 2 місце на дистанції 200 брас з результатом 2.52.62

  • Дарина Бончук посіла 3 місце на 800 в/с -11.21.16, та 3 місце на дистанції 200 в/с - 2.29.90

  • Дарина Гаврилюк посіла 3 місце на дистанції 100 н/с з результатом 1.25.20, та 2 місце на дистанції 400 к/пл з результатом 6.43.34

  • Дарина також виконала 2 дорослий розряд на дистанції 100 н/с і 50 н/с

  • Данило Погрібний зайняв 2 місце на дистанції 200 батт з результатом 3.08.33

  • Богдан Пономареко і Артем Строкопитов виконали 3 дорослий розряд на 50 в/с

Так само вітаємо спортсменів Поліну Таран, Анастасію Остину, Микиту Велиса, Данила Лозицького, Данило Пономаренко і Максима Лисенка з поліпшенням своїх результатів і гідним виступом на змаганнях.


 


Вихованці КДЮСШ № 1 показали наступні результати: 


Серед юнаків (юнаки 2005 р.н. і молодше, дівчата 2006 р.н.) і молодше:

  • Анастасія Бордюг – 200 м брас 3.13.35 1 місце; 50 м брас 0.40.47 1 місце; 100 м брас 1,29,53 2 місце.
  • Анастасія Матяш - 50 м брас 0.43.21 3 місце.
  • Данило Вернер - 200 м брас 2.51.66 1 місце; 100 м брас - 1.19.56 2 місце; 50 м брас - 0.35.87 3 місце.
  • Денис Грибанов - 200 м батерфляй 3.03.73 1 місце; 400 м к / пл 6.08.37 3-е місце.


Серед юніорів: 

  • Ярослав Яскін 200 м батерфляй 2.31.47 1 місце; 100 м батерфляй 1.03.78 1 місце; 100 м брас - 1.16.43 2 місце.
  • Віктор Пендюра 50 м брас - 0.35.46 3 місце; 50 м в / ст 0.26.01 3 місце; Малашенко Володимир 200 м к / пл 2.40.50 3 місце.


Серед молоді: Назар Янкевич 50 м брас - 0.30.65 1 місце; 50 м в / ст - 0.24.37 2 місце.


До змагань вихованців КДЮСШ №1 підготувала старший тренер-викладач відділення плавання КДЮСШ № 1 - Оксана Колісник.

Автор: Альона Душенко Источник фото: СК "Нафтохімік", КДЮСШ №1
Теги: плавання
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх