«Безпечна країна»: кременчуцьких школярів запрошують до участі у конкурсі

16.05.2019, 14:05 Просмотров: 1 248

 

Кращі роботи використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті

У травні в Україні розпочався Всеукраїнський конкурс учнівських фото- та відеоробіт «Безпечна країна», який проходить у рамках однойменного соціального проекту. Він спрямований на те, щоб запобігти проявам усіх видів насильства та травматизму в закладах освіти, на дорозі, а також привернути увагу суспільства до цих проблем. До участі запрошені учні та вихованці закладів освіти без будь-яких вікових обмежень. За правилами можна надіслати одну роботу від автора чи колективу не пізніше 18 жовтня 2019 року.


Конкурс пройде за двома напрямами:

  • молодь за безпеку дорожнього руху;
  • протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти.

Перший заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей поділився з українцями:


- Ми маємо сумну статистику – у 2018 році в дорожньо-транспортних пригодах загалом загинуло 176 дітей. З них 12 самі спровокували аварії. Щодо цькування, то понад 37% дітей ставали жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків. Кожен з нас повинен розуміти, що виховання здійснюється передусім через власний приклад – приклад, який показують батьки, вчителі та інші громадяни. Тобто, безпека дітей – це наша спільна справа. І ми сподіваємося, що через цей конкурс, через фото та відео, які надсилатиме молодь, зможемо краще достукатися до сердець інших дітей. Тому я маю велику надію на активність учнів та безліч робіт.


Фінал конкурсу та визначення переможців відбудеться у листопаді 2019 року. Автори найкращих робіт отримають цінні призи. Окрім цього, найбільш успішні фото та відео використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті.


Хочеш взяти участь? Детальні умови конкурсу тут.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх