Toyota Hybrid: історія розвитку та цікаві факти

16.05.2019, 14:00 Просмотров: 1 170

 

Компанія Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Щороку цей вид транспортних засобів стає все більш популярним. Секрет такого успіху – постійний розвиток гібридних технологій, над яким активно працює компанія.


Історія гібридних авто Toyota почалася ще у 1994 році, коли компанія реалізувала інноваційний проект під назвою G-21, подарувавши світу першу ефективну гібридну технологію та розпочавши еру екологічного автотранспорту. Офіційно виробництво моделей Toyota Hybrid стартувало в 1997 році, з випуском першого в світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius. Ця модель зберігає провідні позиції на ринку гібридів і сьогодні.


 

Через більш ніж 20 років після випуску свого першого гібрида Toyota залишається новатором у розробці гібридних технологій і беззаперечним лідером продажів у Європі та в усьому світі.


Проте чимало автолюбителів по всьому світу й досі не знають усієї різниці між гібридами та звичайними автомобілями. Існує чимало тверджень, які вважаються правдивими, проте не відповідають дійсності. Наприклад, поширений стереотип, що обслуговування гібридів коштує значно дорожче, ніж обслуговування звичайних автомобілів. Насправді це не так – вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може обійтися навіть дешевше завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid. У цьому контексті ще однією перевагою гібридного автомобіля є можливість заощаджувати на пальному завдяки його економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом та «корок».


Також критики гібридів часто стверджують, що цими моделями складно керувати і що вони є менш надійними, ніж традиційні автомобілі. Насправді всі елементи гібридної системи працюють і виконують потрібні операції без участі водія: від перемикання між бензиновим двигуном та електромотором до заряджання батареї. До того ж гібридні моделі демонструють високі показники надійності і регулярно посідають високі місця у відповідних рейтингах у США та ЄС.


Ще одним міфом є твердження про те, що гібрид погано працює взимку. Насправді гібридний автомобіль ефективно заводиться керувальним електромотором, який є значно потужнішим за традиційний стартер. Завдяки цьому гібридні моделі добре функціонують навіть за дуже низьких температур.


Думка про те, що високовольтну батарею гібрида потрібно міняти кожні 100 тис. км, також є хибною. HV-батарея є надзвичайно надійною, а її робота розрахована на весь термін експлуатації автомобіля. Детальніше читайте тут Перевірити на власному досвіді переваги гібридних технологій можна пройшовши інноваційний тест-драйв Hybrid Drive.


За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Toyota в Україні:

м. Кременчук, вул. Ярмаркова,1Б

Телефон: (050) 3081979, (067)5087218


Автор: на правах реклами
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх