Кременчуцькі дзюдоїсти підкорили Міжнародний турнір «Кубок Будапешта»

5.05.2019, 12:31 Переглядів: 2 220

27-30 квітня спортсмени СК «Кремень Дзюдо» взяли участь в 32-му Міжнародному турнірі «Кубок Будапешта». Представники 27 країн змагалися за право стати переможцями цього престижного турніру. 1 629 дзюдоїстів вийшло на татамі Ice UTE Hall за два дні.

За інформацією прес-служби «Кремень Дзюдо», Кременчук представили вихованці СК «Кремень Дзюдо» посіли такі місця:

• 3 місце зайняв Дмитро Осипов 73 кг U15
  • 5 місце зайняв Олександр Неграш 73 кг U15

- На цьому турнірі під емблемою СК «Кремень Дзюдо» виступали команда з Сум і Охтирки, що в загальному заліку дозволило нам зайняти престижне 19 місце серед 148 клубів світу, - розповів Віталій Середа.

Після турніру спортсмени взяли участь в міжнародному зборі, а вишенькою на торті стали екскурсії Будапештом, відвідування зоопарку, вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю і купання в аквапарку.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Кремень дзюдо"