Водіїв маршруток хочуть зобов'язати називати зупинки правильно

24.04.2019, 18:24 Переглядів: 4 083 Коментарів: 9

 

Депутатський запит озвучив Володимир Шибашов на сесії Кременчуцької міської ради

Депутат Володимир Шибашов на сесії Кременчуцької міської ради в депутатському запиті акцентував увагу на декомунізації транспортних зупинок.


- Користуючись громадським транспортом я з'ясував, що водії маршруток в переважній більшості не бажають об'являти зупинки і не завжди оголошують їх правильно. Як приклад, у більшості випадків зупинку Вадима Пугачова називають Московською, зупинку Козацьку - Радянської армії, зупинку Героїв України - Героїв Сталінграда, зупинку Академіка Маслова - Радянською, - зачитав з трибуни звернення депутат Володимир Шибашов.


Депутат повідомив, що люди звикли за багато років до старих звичних назв, але навіщо було витрачати кошти на декомунізацію якщо вона в деяких місцях «провалена».


Володимир Шибашов звертається до транспортного відділу з проханням довести до власників маршруток необхідну інформацію і зобов'язати водіїв оголошувати правильні назви зупинок, як це робиться в тролейбусах. Депутати підтримали звернення Володимира Шибашова, щодо дотримання правильних назв зупинок транспорту.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко

Як ви називаєте зупинки?

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 9

767
24 квітня 2019 18:33

>>Депутат повідомив, що люди звикли за багато років до старих звичних назв, але навіщо було витрачати кошти на декомунізацію якщо вона в деяких місцях «провалена».<< ...На третий день Орлиный Глаз заметил, что у сарая нет одной стены....Не в некоторых местах, а полностью провалена. Для примера остановка Мебельный. А на деле это остановка Чернобыльцев вроде. А сколько лет назад её переименовали? Вот то-же. Занимайтесь реальными проблемами, а не делайте вид работы. Достали уже.


55 8
4 365
1
24 квітня 2019 19:01

Коля, готов правильно озвучивать пенсионерам, которым ты зажал налоги на пенсию, озвучивать остановки, или и это у них заберешь?Я бы еще их обязал кассовый аппарат поставить, или электронный билет ввести. Надо петицию наварганить .


14 13
222
24 квітня 2019 20:35

лучше бы обязали соблюдать ПДД, толку было бы больше!..
хотя о чём это я?...


28 3
0
24 квітня 2019 21:23

Цитата: zzzzzz

Коля, готов правильно озвучивать пенсионерам, которым ты зажал налоги на пенсию, озвучивать остановки, или и это у них заберешь?Я бы еще их обязал кассовый аппарат поставить, или электронный билет ввести. Надо петицию наварганить .

Ладно Вам, партагеносе..хватит. Вас понял. Не перегибайте с конспирацией. Какие там исчо новости и зловещие планы против Зе? 


12 7
0
25 квітня 2019 00:34

А когда маршруточников обяжут с сланох рамеры между сидениями не для лилипутов, а для людей сделать, ездить по расписанию и непрессовывать  в 18 местные маршрутки по 40 человек?


22 7
0
25 квітня 2019 01:34

Цитата: sure

А когда маршруточников обяжут с сланох рамеры между сидениями не для лилипутов, а для людей сделать, ездить по расписанию и непрессовывать  в 18 местные маршрутки по 40 человек?

Ай эм шуэ тогда, когда мы перестанем лезть и трамбоваться в уже полную маршрутку, в которой уже сидит 18 человек. А подождем следующую. Да, Антиколя?


12 3
4 365
1
25 квітня 2019 07:41

Цитата: Феникс
зловещие планы против Зе
ну если введение элекронного билета в маршрутках  это план против зе, то я переживаю за страну 75 % таких людей в стране это многовато....надо продвигать тему безналичного расчета в транспорте-это просто убъет коррупцию, и пассажиропоток наконец правильно посчитают а не с потолка возьмут, а то при "расчета" стоимости перевозки берут 10 человек в оба конца, а Коля пишет 
Цитата: Феникс
когда мы перестанем лезть и трамбоваться в уже полную маршрутку, в которой уже сидит 18 человек
-сам себя сдал....а налогов платит с 10-ти , а у него уже 18 сидит и битком стоит, и это только на одной остановке!


4 4
0
25 квітня 2019 09:02

Я думаю у нас много депутатов которые сидят и нечего не делают. Вообще задолбалди со своей декомунизацыей. Поназывали улицы непонятно как и еще гордятся что после 2014 года одни олигархи скинули других.  Где по всему городу установленны бесплатные туалеты????  это былоб полезней чем вбухивать деньги в дермокунизацыю.


15 2
0
25 квітня 2019 10:02

Лучше бы их научили правильно людей (не кегли в кегельбане) возить, да на остановках 30 - ки останавливатья, а не пролетать мимо


7 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 11 від 14 березня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх