Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.10.2020 11:00
Підтверджені:
Україна315826
Кременчук952
Хворі:
Україна177680
Кременчук563
Одужало:
Україна132219
Кременчук364
Померло:
Україна5927
Кременчук25

16 вигрібних ям під вікнами: кременчужани самі накопали, а тепер скаржаться владі

24.04.2019, 17:02 Переглядів: 3 724

  

Просять гроші на цивілізовану каналізацію

24 квітня на сесії Кременчуцької міськради депутат Геннадій Іванян озвучив запит про каналізацію. До нього звернулися мешканці вулиці Житлобудівської, 25 (Другий Занасип). Їх багатоквартирний будинок без каналізації, і тому мешканці влаштували 16 вигрібних ям під вікнами на подвір'ї. Тепер ями смердять — а люди скаржаться владі та нагадують, що просять цивільну каналізацію ще з 2016 року, але отримують відписки.


- І це в той час, коли світ живе в 21 сторіччі! - обурювався Іванян.


Депутат попросив створити комісію, обстежити будинок та передбачити в міському бюджеті гроші на нову мережу дворової каналізації. Його запит підтримали.


 


Зазначимо, що в місті це далеко не єдиний багатоквартирний будинок без зручностей. Таке саме «чудо» є і на вулиці Софіївській у центрі міста, і на вулиці Театральній. Не кажучи вже про те, що приватний сектор майже весь у вигрібних ямах. Та у місті не існує Програми з будівництва нових каналізаційних мереж. За минулих каденцій вона існувала, але не виконувалася, згодом її не подовжили. Без такої Програми виникає питання справедливого розподілу грошей з бюджету: чому каналізацію будувати на Житлобудівській, а не на інших вулицях? Жоден з депутатів цієї каденції не поставив питання про розробку Програми з розвитку каналізаційних мереж.

Теги:
компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх