Автономне опалення на Ревівці: у мерії Кременчука не визначилися з оплатою робіт

6.04.2019, 12:11 Просмотров: 1 325

Рішення виконкому не ухвалили - відклали на доопрацювання

На засіданння виконкому 5 квітня пропонували проект рішення про початок робіт з переведення Ревівки на автономне опалення. На прискоренні такого рішення наполягають мешканці мікрорайону та їхній депутат Денис Терещенко.


Зокрема, відділ енергоменеджменту розробив рішення, пропонуючи визначити замовником енергоаудиту, енергопаспортів та проектних робіт КП «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія».


Втім, мер Віталій Малецький розкритикував цей проект, зазначивши, що спочатку потрібно ухвалити відповідну міську програму та передбачити на неї фінансування. Програму мають ухвалити 24 квітня на сесії міськради.


- Погоджуюсь, що треба переходити на індивідуальне опалення і Ревівці, і Молодіжному, і Раківці (двоповерховим будинкам). Треба дати можливість людям робити індивідуальне опалення. А зараз ви хочете уповноважити комунальне підприємство на виконання робіт, не підкріплених фінансами, інвестиційною складовою, нормативною складовою, - сказав мер, звертаючись до керівника відділу енергоменеджменту Тетяни Андрієвської.


Проект рішення відклали на доопрацювання. Депутат Денис Терещенко непокоїться, що перевести Ревівку на автономне опалення не встигнуть до початку опалювального сезону.


Орієнтовно енергоаудит кожного будинку обійдеться в 2-3 тисячі гривень, заявив директор департаменту ЖКГ Іван Москалик.


Опалення Ревівки від котельні хлібної бази приносить місту 2 млн збитків, оскільки система неефективна.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх